Vagys nugvelbė „Porsche GT“, kuria važiuodamas žuvo Paulas Walkeris, nuolaužas ir pasigyrė savo darbeliu internete

Avarijos, kurios metu žuvo Paulas Walkeris ir Rogeris Rodas, vietoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-06 10:25
Ketvirtadienį Los Andželo policija sulaikė du ilgapirščius, kurie pavogė kelias „Porsche GT“ nuolaužas po šeštadienį aktoriaus Paulo Walkerio gyvybę nusinešusios avarijos, skelbia TMZ.

Vagys kelias nuolaužas pavogė šeštadienio vakarą, kai sumaitotas automobilis iš įvykio vietos buvo velkamas į saugojimo aikštelę.

Anot pareigūnų, du vaikinai automobilio dalį nugvelbė kai „Porsche GT“ vilkęs vilkikas sustojo prie raudonos šviesoforo šviesos. Vilkiko vairuotojas pastebėjo vagiančius vaikinus ir padėjo policijai nustatyti jų tapatybes.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

18-metis Jamesonas Witty buvo suimtas ketvirtadienį, o jo bendrininkas jau spėjo pasprukti iš valstijos. Policijai pavyko su juo susisiekti ir jis pažadėjo netrukus pats pasiduoti.

Pavogta automobilio dalis buvo rasta Jamesono Witty namuose. Visų nuostabai, vaikinas netgi viešai pasigyrė savo darbeliu – „Instagram“ paskyroje įkėlė nuolaužos nuotrauką ir parašė: „Dalis iš Paulo Walkerio mašinos, paėmiau ją iš vilkiko, kai jis buvo sustojęs prie šviesoforo“.

Jamesonui Witty ir jo draugui bus pareikšti kaltinimai dėl sunkaus nusikaltimo: vagystės ir įkalčių gadinimo.

Filmų „Greiti ir įsiutę“ žvaigždė Paulas Walkeris žuvo praėjusį šeštadienį, kuomet jo bičiulio, buvusio profesionalaus lenktynininko Rogerio Rodo vairuojamas „Porsche GT“ rėžėsi į stulpą, po to į medį ir užsiliepsonojo.

Los Andželo apygardos koronerio tarnybos duomenimis, Paulas Walkeris mirė nuo trauminių ir terminių sužalojimų kombinacijos. Tai reiškia, kad po automobilio atsitrenkimo į stulpą jis mirė ne iš karto – įsiplieskusi ugnis užbaigė jo gyvenimą. Rogerio Rodo skrodimas parodė, kad jis mirė iš karto – ugnis jo gyvybei nebeturėjo įtakos.

Po skaudžios nelaimės „Greitų ir įsiutusių“ kūrėjai paviešino jautrų Paului Walkeriui atminti skirtą vaizdo klipą.

Antrdienį aktoriaus mergina Jasmine Pilchard-Gosnell pirmą kartą pasirodė viešumoje po Paulo Walkerio žūties.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai