Vagys apgadino grupės „Naujos pupytės“ narės Vitos Jakutienės BMW X5

Vita Jakutienė / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio rytas su nemalonia staigmena prasidėjo grupės „Naujos pupytės“ narei Vitai Jakutienei. Sėdusi prie savo BMW X5 visureigio vairo moteris pastebėjo, kad naktį pasidarbavo ilgapirščiai – nebėra dešinės pusės veidrodėlio.

„Ryte atsisėdusi prie vairo ir pradėjusi važiuoti pamačiau, kad nebėra veidrodėlio. Jau ne primas atvejis mano draugų rate, kai panašiai nuniokojamas automobilis, nes BMW – vagių taikinys“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Vita.

„Naujos pupytės“ narė pasakojo, kad laiko automobilį prie namo esančioje aikštelėje, kuri yra stebima vaizdo kamerų visą parą. Po incidento buvo peržiūrėta filmuota medžiaga ir nustatyta, kas galėjo padaryti žalą V.Jakutienės automobiliui.

Moteris išplatino nuotrauką „Facebook“ paskyroje su prierašu: „Gal kas pažįstate šiuos vaikinus? Noriu atsiimti savo BMW X5 veidrodėlius.“

Paklausta, ar ketina kreiptis į policija, Vita sakė dar galvojanti, nes gaila laiko, kurį tektų sugaišti.

„Nežinau, ar verta, bet dar pagalvosiu. Šiaip nemalonu, kad kažkas sugadina tau priklausantį turtą, tiesiog nemaloni situacija“, – teigė atlikėja. Vita sakė, galvojanti pasekti savo bičiulės pavyzdžiu: „Po to, kai mano draugei pavogė BMW veidrodėlius, ant naujų ji paprašė išgraviruoti mašinos numerius. Galvoju padaryti tą patį.“

Skaitykite daugiau