„Vagių irštvoje“ bankų plėšiką suvaidinęs 50 Cent: imi ir padarai, kad žiūrovams norėtųsi dar

„Vagių irštva“ / Filmo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau šiandien kino teatrus pasiekė kriminalinis veiksmo trileris „Vagių irštva“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliekantys Gerardas Butleris ir reperis 50 Cent atsidurs skirtingose barikadų pusėse. Kartu su premjera Lietuvoje pasirodė ir netikėta žinia – patvirtinta, jog puikių įvertinimų sulaukęs filmas turės tęsinį. Pasaulyje kiek anksčiau debiutavusi juosta jau surinko beveik 60 milijonų JAV dolerių.

„Štai taip reikia kurti filmus! Imi ir padarai taip, kad iškart žiūrovams norėtųsi dar. Aš jums jau ne kartą sakiau – mėgstu dirbti su geriausias, dėkoju Aukščiausiajam, kad iki šiol man puikiai sekasi atsirinkti, kas yra kas“, – sako 50 Cent, kuriam neseniai pasisekė milijonus uždirbti ne tik iš muzikos ar vaidybos, bet ir iš bitkoinų.

Pirmojoje dalyje Los Andžele siaučia nesugaunama bankų plėšikų gauja – vieną iš jų vaidina žymusis reperis 50 Cent. Jie žaibiškai ir įžūliai plėšia vieną banką po kito. Tuo tarpu specialaus policijos būrio vadas Nikas Flenaganas (jį vaidina Gerardas Butleris) beviltiškai bando užbėgti už akių naujiems nusikaltimams.

Laimingai išsisukę iš visų iki šiol jiems paspęstų spąstų, nusikaltėliai suįžūlėja ir nauju savo taikiniu pasirenka vieną geriausiai saugomų šalies bankų. Praeityje pats tamsių darbelių nevengęs, o ir dabar į korupcinius ryšius nespjaunantis Nikas nujaučia, kad jo medžiojama gauja rengia kažką ypatingo – neeilinį išpuolį, po kurio galbūt ir visai išnyks iš akiračio, tad ryžtasi užkirsti kelią kitam jų šimtmečio nusikaltimui.

Nors režisieriui Christianui Gudegastui filmas „Vagių irštva“ bus režisūrinis debiutas, jis jau pagarsėjo savo darbu su tokiais kino hitais kaip „Londono apgultis“ bei „Spydas Reiseris“.

Veiksmo trileris „Vagių irštva“ Lietuvoje pradedamas rodyti šiandien, vasario 23 dieną.

Skaitykite daugiau