V.Zelenskis po Ukrainos pergalės: „Padarysime viską, kad vieną dieną „Eurovizijos“ dalyvius priimtų Mariupolis“

2022-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojus „Kalush Orchestra“ pasveikino ir Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis / Scanpix ir soc.tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

2022-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojus „Kalush Orchestra“ naktį pasveikino ir Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Pasidžiaugęs pergale jis išreiškė viltį, kad vieną dieną „Eurovizijos“ konkurso dalyviai ir svečiai galės atvykti į „laisvą, ramų, atstatytą“ Mariupolį. 

Apie ukrainiečių pergalę didžiausiame Europoje dainų konkurse prezidentas Volodymyras Zelenskis iškart po finalo pasisakė savo instagramo paskyroje.

„Mūsų drąsa daro įspūdį pasauliui, mūsų muzika užkariauja Europą! Kitais metais Ukrainoje vyks „Eurovizija“! Trečią kartą mūsų istorijoje. Ir tikiu – ne paskutinį. Padarysime viską, kas įmanoma, kad vieną dieną „Eurovizijos“ dalyvius ir svečius priimtų Ukrainos miestas Mariupolis. Laisvas, taikus, atstatytas!

Ačiū už pergalę „Kalush Orchestra“ ir visiems, kurie už mus balsavo! Manau, kad mūsų pergalingas akordas kovoje su priešu – jau netoli. Šlovė Ukrainai!“ – rašė V.Zelenskis.

Mariupolį „Eurovizijos“ scenoje minėjo ir „Kalush Orchestra“ vokalistas.

„Prašau, padėkite Mariupoliui, padėkite „Azovstal“ gynėjams – dabar!“ – po grupės pasirodymo finale sušuko  Olehas Psiukas.

Žmonės.lt primena, kad šeštadienio vakarą Turine įvyko 66-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas. Triumfavo Ukrainos grupė „Kalush Orchestra“ su daina „Stefania“. Grupė į pirmą vietą išsiveržė ne komisijų, o žiūrovų dėka.

Monika Liu su lietuviška daina „Sentimentai“ užėmė 14-ą vietą.

Galutinė 2022-ųjų „Eurovizijos“ dalyvių rikiuotė / Stop kadras
„Eurovizijos“ nugalėtojai ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ (22 nuotr.)
+16
„Eurovizijos 2022“ finalas Turine (59 nuotr.)
+53
Skaitykite daugiau