V.Zelenskis pasveikino savo brangiausias moteris: paviešino ir nematytą vaikystės nuotrauką

Volodymyras Zelenskis su žmona Olena ir mama / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Antrąjį gegužės sekmadienį Ukrainoje minima Motinos diena. Šiais metais gražią ir simbolišką šventę temdo siaubingas Rusijos pradėtas karas ir vykdomas genocidas. Vis dėlto šios šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis (44) net ir karo metu nepamiršo pasveikinti brangiausių savo moterų – mamos ir savo žmonos Olenos, su kuria augina dvi atžalas.

Motinos dienos proga V.Zelenskis socialiniame tinkle „Instagram“ pasveikino savo mamą Rimmą Zelenskąją (71) ir savo žmoną Oleną (44). Ukrainos prezidentas pasidalijo archyviniais kadrais, kuriuose pozavo su savo žmona ir vaikais. 

V.Zelenskis pasidalijo ir nematytu vaikystės kadru, kuriame jis dar visai mažas užfiksuotas pas savo mamą Rimmą ant rankų.

„Mano brangiausios. Mano mama Rimma. Mūsų vaikų mama Olena. Ačiū, kad visada esate šalia“, – rašė V.Zelenskis.

Nuotraukos:

Antrąjį gegužės sekmadienį Ukrainoje minint Motinos dieną, šalies prezidento Volodymyro Zelenskio sutuoktine Olena Zelenska turėjo išskirtinį susitikimą su JAV pirmąja ponia Jill Biden.

Jų susitikimas įvyko mokykloje, kurioje glaudžiasi civiliai ukrainiečiai, palikę savo namus dėl karo.

„Norėjau atvykti per Motinos dieną. Pamaniau, kad svarbu parodyti Ukrainos žmonėms, kad šis karas turi baigtis, kad šis karas yra žiaurus ir kad Jungtinių Valstijų žmonės palaiko Ukrainos žmones“, – žurnalistams sakė J.Biden.

70-metė J.Biden buvo įsisegusi didelį Ukrainos vėliavos spalvų ženklelį.

 

Primename, kad Volodymyras Zelenskis ir architektė, scenaristė Olena Kijaško susituokė 2003 metais. Po vestuvių moteris pasirinko Zelenskos pavardę. O.Zelenska, prieš tapdama pirmąja šalies ponia, dirbo V.Zelenskio įmonėje „95 Kvartal“ – čia rašė scenarijus.

Pirmosios ponios pareigas einanti O.Zelenska 2019 metų gruodį žurnalo „Focus“ buvo įtraukta į 100 įtakingiausių ukrainiečių sąrašą. Jame užėmė 30 vietą.

V.Zelenskis ir O.Zelenska susilaukė dviejų vaikų – dukros Aleksandros ir sūnaus Kirilo.

Olena Zelenska ir Volodymyras Zelenskis / „Vida Press“ nuotr.
Ukrainai galima padėti aukojant:
 
Organizacija BLUE/YELLOW
 
Pavedimui Lietuvoje
Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869
Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona
Mokėjimo paskirtis: PARAMA
 
PAYPAL
info@foblueyellowukraineusa.org
 
PAYSERA
Paysera sąskaita: EVP5310001450732
Volodymyras Zelenskis (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau