V. Siegel su kūdikiu ant rankų ir visa šeima jau Kanuose: koks tas gyvenimas persikėlus svetur?

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus su dukra Nicole / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-28 16:50
Drabužių ženklo „Woman's Label“ įkūrėja Viktorija Siegel su neseniai gimusia dukra Nicole, sužadėtiniu Danieliumi Bunkumi ir mama Valentina išvyko į nuostabiuosius Prancūzijos Kanus. Viktorija ten planuoja pagyventi bent metus.

„Keltis į kitą šalį Danielius nusprendė ne vienas, esame šeima, tad abu tarėmės. Danielius ten plėtos verslą, mažylė galės ropoti paplūdimio smėliuku – geras klimatas vaikui turi didelę teigiamą reikšmę. Kai įsikursime, vasarai atskris ir Danieliaus sūnus Kristupas“, – dar būdama Lietuvoje pasakojo Viktorija Siegel.

Pora jau nusprendė, kad Prancūzijoje jie pasiliks bent jau metams, o po to – kaip Dievas duos. Jie tikrai nesako, kad į Lietuvos pusę daugiau nebežiūrės.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Tokiame mieste kaip Kanai būsto teritorijoje tViktorijai reikalingas baseinas, terasa, nes ten juk labai karšta. Į terasą gera išstumti vežimėlį – vaikas gryname ore geriau miega, o ir pačiai skaityti knygą ne uždaroje erdvėje žymiai maloniau.

Prižiūrėti dukrelę jaunai mamytei padeda ne tik Danielius, bet ir mama Valentina, kuri dažnai pas porą svečiuojasi.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kol kas gyventi Kanuose – tikras malonumas. V. Siegel mielai dalijasi kadrais iš saulėto, šviesaus krašto.

Dar nepraėjo nei mėnesis, kai su šeima jie apsistojo rojaus kampelyje, o Viktorija švyti – jokio rūpesčio veide, kūdikis ramus ir laimingas, o vyras užsidegęs naujais planais.

Dar prieš išvykdama svetur Viktorija atvirai pasakojo apie motinystę ir gyvenimą visų dėmesio centre. Jos interviu galite skaityti: Viktorija Siegel – apie tikrąsias išvykimo į Kanus priežastis, pinigų reikšmę ir mokėjimą džiaugtis gyvenimu

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai