Viktorija Siegel skelbia teisinį karą dukros persekiotojoms

Viktorija Siegel
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-27 19:54
Verslininkė, influencerė Viktorija Siegel vos grįžusi iš Italijos į Lietuvą atsidūrė nemalonioje situacijoje. Žinoma moteris stojo ginti savo mažametės dukros Nicole: „Niekada nesuprasiu tų žmonių, kurių pletkų objektu tampa vaikai“.

Viktorija Siegel sako patyrusi šoką, kuomet ją pasiekė žinios, kad internetinėje apkalbų platformoje pasirodė jos dukros Nicole nuotraukos. Pasak Viktorijos, traukiniu su aukle iš Klaipėdos į Vilnių važiavusią jos dukrą slaptą nufotografavo dvi merginos, kurios vėliau nuotrauką paviešino minėtoje platformoje ir ją komentavo.

Apie situaciją V.Siegel savo sekėjams papasakojo socialiniuose tinkluose, o vėliau pasidalijo įrašais, kuriuose išliejo savo mintis ir nusivylimą tokiu elgesiu.

„Ar galima kristi dar žemiau? Nemanau. Niekada nesuprasiu tų žmonių, kurių pletkų objektu tampa vaikai. Pranešu jums, kaip suprantu, jums nesuprantamą dalyką – jūs esate visiškame dugne. Visa tai jau peržengė visas ribas. Ar aš kovosiu už tai, kad mano vaiko tokie „žmonės“ nepersekiotų? Žinoma!“, – socialiniame tinkle skelbė V.Siegel.

Moteris pridūrė, kad jos „Instagram“ profilis yra ne tik viena iš profesinių veiklų, bet ir vieta, kurioje ji gali pasidžiaugti akimirkomis su savo atžala. „Aš, kaip mama, turiu teisę rodyti instagrame ir džiaugtis savo vaiku. Ar leidžiama jums tą daryti be mano sutikimo – ne! Aš į jūsų gyvenimus nelendu, nelįskite ir į mano“.

Vėliau moteris paskelbė, kad po minėtos nemalonios situacijos, kuomet buvo paviešintos jos dukros nuotraukos, ji sieks teisingumo.

„Merginos, kurios paviešino mano vaiko nuotrauką, kurioje matėsi mano vaiko veidas ir be mano leidimo įkėlė į tam tikrus portalus, nepamirškite, kad tokie dalykai yra atsekami ir už tai gresia baudžiamoji atsakomybė“, – be jokių užuolankų rėžė V.Siegel.

Naujausi straipsniai