V. Šaulytė ir J. Mocka atskleidė pirmus pasimatymus ir planus Valentino dienai

Viktorija Šaulytė ir Julius Mocka / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-07 20:54
Į pirmą pasimatymą stilistė Viktorija Šaulytė ir kovotojas Julius Mocka nuėjo prieš tai išmėginę gyvenimą kartu. Nors dalyvavimas realybės šou „2 Barai“ neprilygo įprastam gyvenimui, jis suteikė galimybę žmogų matyti, su juo bendrauti nuolatos, stebėti ir įvertinti kasdienėse situacijose, buityje. Nepaistant to, pirmą kartą susitikę projektui pasibaigus, Viktorija ir Julius patyrė tikrąjį pirmam pasimatymui būdingą jaudulį ir iki šiol, praėjus pusantrų metų nuo pažinties, stengiasi nustebinti vienas kitą maloniomis smulkmenomis ir, svarbiausia, dėmesiu.

„Pasibaigus realybės šou, po projekto dūzgių, kitą dieną važiuodami namo užsukome į zoologijos sodą. Norėjau, kad Julius pamatytų ruoniuką Kajų, apie kurį nuolatos pasakojau jam, kol vyko realybės šou. Toks, galima sakyti, buvo mūsų pirmasis pasimatymas. Antrojo pasimatymo metu lankėmės kavinėje ir, turiu pripažinti, jog buvo labai keista ir net nelengva – jutau savotišką susidvejinimą: supranti, kad tai jau nebe šou, realybė, kad jau niekas nefilmuoja, bet toliau bendrauji su žmogumi, kurį pažinai projekto aplinkoje ir sąlygomis“, – sako Viktorija.

„Iš tiesų, mes savo pažintį ir bendravimą pradėjome nuo buities, nuo gyvenimo kartu. Jau buvo įpratimas kasdien žmogų matyti šalia, su juo kartu daryti įprastus darbus, bendrauti. O po projekto, susitikus kavinėje, jautėsi jaudulys, nauji jausmai, potyriai“, – Julius papildė Viktoriją, pasak kurios, vienas įdomiausių potyrių buvo rašyti vienas kitams SMS: „Kai likau Kaune, o Julius išvažiavo į Vilnių, jis pirmasis parašė man SMS, o aš galvojau: kaip keista susirašinėti su žmogumi, su kuriuo buvai kartu 24 val. per parą“, – sako Viktorija.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Vis tik labiau nei pirmasis pasimatymas porai įsiminė pirmoji kelionė kartu, į kurią Viktorija ir Julius išsiruošė praėjus vos mėnesiui po realybės šou pabaigos. Sprendimą kartu vykti į Norvegiją pora tada priėmė ilgai neplanavę bei sako, kad ir vėliau vykusios kelionės – kelis kartus į Angliją, Italiją taip pat buvo gan spontaniškos. Šiuo metu Viktorija ir Julius taip pat vieši Italijoje – bilietus į Neapolį Kalėdų proga pirko Viktorija. Tuo tarpu per Šv. Valentino dieną Julius bus išvykęs į Daniją, bet to, jog bus atskirai, pora nesureikšmina.

„Mes neišskiriame kažkokių datų, švenčių, kaip ypatingų. Kiekviena diena kartu yra laiminga, nes kiekvieną dieną gali kažkas atsitikti bei kitos gali ir nebūti. Laimingiausia yra ta diena, kai atsikeli ir šalia savęs pamatai mylimą žmogų. Todėl ir dovanas vienas kitam dovanojame taip pat be ypatingų progų ir jos nebūtinai brangios, įspūdingos. Tai gali būti ir smulkmena ar gėlės parneštos namo kartu su kasdienių pirkinių maišu“, – sako Julius. Jam labiausiai įsiminė Viktorijos staigmena, kuri jį pasiekė dalyvaujant varžybose Kinijoje: kraustydamas lagaminą Julius rado Viktorijos slapta įdėtą savo nuotrauką su palinkėjimu.

Kai Julius neišvykęs ir pora kartu nekeliauja, ji mėgsta drauge skaityti knygas, eiti pasivaikščioti ar kitaip aktyviai leisti laisvalaikį. Tuo tarpu į kino teatrą užsuka, jei repertuare pastebi juos dominantį filmą. Šį kartą Viktorija ir Julius turėjo išskirtinę progą filmu mėgautis tik dviese – dalyvavo „Ozo“ blogui organizuotoje fotosesesijoje. Jos metu Viktorija ir Julius pristatė du įvaizdžius poroms. Juos Viktorija kūrė kartu su kolega stilistu Joringiu Šatu, su kuriuo jau daugiau nei dvejus metus dirba kaip duetas, pavadinimu „ŠaŠa“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai