V. Rumšas apie technologijų ateitį: „Laukiu, kol bus išrastos ilgai veikiančios baterijos ir moterų kalbos vertėjas“

Vtautas Rumšas jaunesnysis ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-22 15:27
Inovatyviausiu metų renginiu vadinami technikos apdovanojimai „Tech Top 2017“ trečius metus iš eilės ne tik išrinks geriausią pastarųjų metų techniką, bet ir sutrauks visą būrį scenos žvaigždžių, kurių pasirodymai nustebins inovatyvumu, techniškumu ir žengs koja kojon su naujausiais išradimais. Šių metų spalį vyksiančių apdovanojimų vedliais jau antrą kartą taps Vytautas Rumšas ir Indrė Kavaliauskaitė.

Vedėjai neslepia, jog nekantrauja – šis renginys vienas laukiamiausių renginių. Čia ypač didelis dėmesys skiriamas nematytiems šou numeriams, priverčiantiems nustebti net tuomet, kai galvoji, kad jau matei visko. „Tai yra vienas ryškiausių šou projektų televizine prasme. Tokių pasirodymų, kuriuos gali pamatyti čia – daugiau nepamatysi niekur kitur, technologinės investicijos yra didžiulės“, – apie apdovanojimus atsiliepia Vytautas Rumšas.

„Projektas tikrai kitoks, išskirtinis, tik manau, reikėtų pasižiūrėti į tai kaip į žaidimą, pasitikrinti, ar jūsų nuomonė technologijų klausimais sutampa su daugelio lietuvių, o galbūt atrasti naujovių apie kurias negirdėjote“, – apie technikos apdovanojimų esmę kalba I. Kavaliauskaitė. Scenos kolegei pritariamai linksi ir Vytautas Rumšas: „Sprendimus priimti daug lengviau, kai žinai, kaip vieną ar kitą prekę įvertina tikri technologijų ekspertai.“

Pats V. Rumšas save technologijų ekspertu vadinti jau tikrai gali – aktorius bei laidų vedėjas ne tik pastaruosius dvejus metus užėmė garbingą komisijos nario vietą, tačiau ir aktyviai seka bei domisi įvairiomis technikos naujovėmis. „Šiais metais įsigijau prietaisą, kuris matuoja nitratų kiekį, juk niekada nežinai, kiek įvairiausių nitratų gali būti tavo maisto produktuose“, – apie naujausią šių metų techninį pirkinį pasakoja V. Rumšas.

Kokių išradimų žinomas vyras tikėtųsi ateinančių metų technikos apdovanojimuose? Vytauto galvoje jų net keletas. „Tikiuosi, bus jau išrasta automobilių dalinimosi tarpusavyje sistema, kurioje fizinių automobilių niekas neturės, reikės tiesiog paspausti mygtuką ir tavo mašina atsiras šalia, o ja pasinaudojus – atiteks kitam žmogui, kuriam tuo metu jos reikės. Dar norėčiau, kad pagaliau atsirastų labai ilgai veikiančios baterijos, kurios prailgintų tiek telefono, tiek šitų automobilių veikimo laiką, – apie trokštamus išradimus fantazuoja Vytautas ir juokdamasis priduria, – būtinai privalo pagaliau būti išrastas vertėjas, kuris vyrams galėtų išversti, ką iš tikrųjų pasako jų moterys, nes mes juk visada žinom, kad tai, ką jos sako, dažnai supranta tik jos pačios, o dar dažniau tai labai skiriasi nuo to, ką jos iš tikrųjų galvoja.“

Kokiais išradimais bus nustebinti šių metų apdovanojimų žiūrovai, ir kas bus tos žvaigždės, sukursiančios inovatyviausius šou, renginio prodiuseriai atskleis jau netrukus.

Šiemet pirmą kartą renginį papildys ir nematyta technologijų paroda, kurioje bus galima išbandyti naujausias technologines inovacijas, nematytus įrenginius, įsitraukti į interaktyvias veiklas ir net užsiimti įvairiais žaidimas su robotais! Svečių lauks ir paskaitos bei užsiėmimai, leisiantys pamatyti ir sužinoti, kaip atrodys technologijos ateitis. Visa tai jau spalio 28 dieną, „Tech Top 2017“ apdovanojimuose Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai