V. Radzevičiaus ir M. Starkaus pramogos Kanadoje – maudynės akmenų baseinuose

V. Radzevičiaus ir M. Starkaus maudynės akmenų baseinuose / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-10 10:03
Šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvys antrąją kelionių projekto „Į Šiaurę“ laidą. Joje garsiausi šalies keliautojai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus keliaus po Kanadą.

Laidos žiūrovai pamatys, kokie nuotykiai keliautojų laukė Vankuverio mieste. Jame keliautojai susitiks su Vankuverio lietuviais. Į susitikimą miesto paplūdimyje su V. Radzevičiumi ir M. Starkumi atvyko apie šimtą tautiečių.

„Gal čia yra automechanikų? Mums pramušė padangą“, – į lietuvius kreipsis M. Starkus. „Tai buvo labai malonus jausmas. Smagu matyti tiek besišypsančių, gražių veidų. Įvyko šilta ir įdomi diskusija“, – sekmadienį, 17.25 val. kalbės V. Radzevičius.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Vankuverio lietuviai laidos „Į Šiaurę“ keliautojams papasakojo, kaip jiems sekasi kurti gyvenimą svetur. Atsirado ir tokių, kurie dėkojo V. Radzevičiui ir M. Starkui už įkvėpimą keliauti po pasaulį ir išdrįsti padaryti dalykų, kurių nepadarė iki šiol. „Tai buvo jauni, iki 30 metų žmonės. Prisijuokėme, pajuokavome ir gavę gerą energetinį užtaisą patraukėme ruoštis tolimesnei kelionei į šiaurę“, – su šypsena veide kalbės V. Radzevičius.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Po susitikimo su lietuviais ir padangos taisymo, keliautojai patrauks į Banfos turistinį miestelį ir nacionalinį parką. Čia juos pasitiks fantastiška gamta: kalnai, miškas, sniegas. V. Radzevičius ir M. Starkus nepraleis progos išsimaudyti natūraliuose akmenų baseinuose-voniose.

„Labai smagus jausmas. Sėdi sau gamtoje, didelėje karštoje vonioje. Jei perkaitai, gali atsišaldyti čia pat tekančiame kalnų upelyje, kuriame vanduo yra ledinis“, – pramoga džiaugsis V. Radzevičius.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Į Šiaurę“ laidos sumanytojai apsilankys ir Johnstono kanjone. „Vaikštai ir stebiesi, kaip gražu aplinkui. Apačioje teka upelis, jis kai kur užšalęs. Yra sniego, medžiai auga įvairiomis formomis. Pasivaikščiojimo vieta tinkama visiems“, – kalbės V. Radzevičius.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai