V.Putino meilužė A.Kabajeva slapta pagimdė du sūnus

Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva / Scanpix nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
AA

Su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu (69) jau ilgą laiką siejama buvusi šalies gimnastė Alina Kabajeva (38) jam slapta pagimdė du sūnus, kurie gimė padedant vienoje Šveicarijos klinikoje dirbančiai rusei akušerei.

Šveicarijos laikraščio „Sonntagszeitung“ atliktas tyrimas atskleidė, kad pirmasis berniukas gimė 2015 metas Šveicarijoje didžiulio slaptumo sąlygomis.

O antrasis V.Putino sūnus gimė jau 2019 metais Maskvoje, tačiau gimdymą priėmė ta pati gydytoja, atskridusi iš Šveicarijos.

Ukrainoje karą sukėlusiam Rusijos vadovui šiemet sueis 70 metų. Jis nuo 2007 metų neigė santykius su olimpinio aukso medalio laimėtoja A.Kabajeva, kuriai dabar yra 38 metai.

Minėto laikraščio gauti duomenys dar labiau patvirtina iki šiol sklandžiusius gandus apie V. Putino ir A. Kabajevos šeimą, išskyrus tai, kad anksčiau skelbta, jog 2019 metais esą gimė dvyniai, o ne vienas berniukas.

Naujausio tyrimo šaltinis esą yra asmeninė A.Kabajevos draugė, kuri taip pat pažįsta minėtą neįvardintą akušerę.

Pastaroji esą daugiau kaip tris dešimtmečius pažįsta V.Putiną ir jau ilgą laiką dirba Šveicarijoje ir turi šios šalies pilietybę.

Vladimiro Putino meilužė Alina Kabajeva (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau