V.Petersons prašo gerbėjų pagalbos: kurią dainos versiją pasirinkti nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ finalui?

Voldemars Petersons su komanda / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-01 10:00
Nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ dalyvis Voldemars Petersons su savo komanda patekęs į finalą laiko veltui neleidžia. Prie to, kad tenka nemažai dėmesio skirti pasirodymo tobulinimui, jie atranda laiko įrašyti ir vis naujas „Never Fall For You Again“ dainos versijas.

Neseniai galėjote įšvysti kantri stiliumi gyvai atliekamą kūrinį daugiabučio bute, o šiandien Vodemars su bičiuliais jau pristato poproko versijai nufilmuotą nutrūktgalvišką vaizdo klipą su rogutėmis ant Trijų mergelių tilto, vedančio į Kauno Panemunės šilą. Tiesa, naujas versijas dainai, kaip blynus, kepa grupėje esantis gitaros virtuozas Giedrius Balčiūnas-Mr.Jumbo ir kaip matome, jam tai kuo puikiausiai sekasi.

„Atvykus ant tilto, mus nudžiugino tai, kad sniegas buvo nenuvalytas, tačiau pėsčiųjų dalimi ėjo nemažai žmonių. Buvo kiek nedrąsu sėsti ant rogučių ir čiuožti laviruojant tarp praeivių, tačiau išdrįsome ir tikrai nepasigailėjome. Taip  smagu kaip tadien, nebuvo nuo vaikystės, kai paskutinį kartą sėdėjome ant rogučių. Gera buvo išsidūkti“, – teigė Voldemars.

Voldemars Petersons su komanda / Asmeninio archyvo nuotr.
Voldemars Petersons su komanda / Asmeninio archyvo nuotr.

Voldemaras su komanda taip pat nusprendė paprašyti skaitytojų pagalbos ir padėti išsirinkti, su kuria dainos versija pasirodyti finale. „Originalioji versija yra įtaigi ir konkreti, o naujoji poproko versija turi daug jaunatviško šėlsmo. Jau paskaudo galvą nuo svarstymo, kurią vistik iš jų dviejų pasirinkti“, – sakė atlikėjas.

Kaip jiems sekėsi filmuotis vaizdo klipe, galite įšvysti žemiau:

Originali dainos versija:

Naujausi straipsniai