V. Jakučinskaitė po vestuvių parodos: Tai, ką pristatė kiti, mes kūrėme prieš 10 metų

Vestuvinių suknelių parodos Vokietijoje akimirkos / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Dizainerė kartu su vyru ir verslo partneriu Vitalijumi Jančenkovu kiekvienais metais aplanko po kelias tarptautines vestuvių parodas, kurios vyksta Niujorke, Paryžiuje, Barselonoje ir kt., o šiemet ir patys ryžosi žengti į tarptautinę rinką. Tarptautinėje Diuseldorfo vestuvinių suknelių parodoje „Interbride 2017“ „Tiulio fėja“ kūryba sulaukė išskirtinio dėmesio ir pripažinimo.

Labai džiaugiuosi, kad pagaliau ryžomės išeiti iš komforto zonos, ir savo darbus parodėme pasauliui – dalyvavome didžiulėje tarptautinėje vestuvinių ir proginių suknelių parodoje, kurioje susirenka kūrėjai bei gamintojai iš visos Europos, – sakė Tiulio fėja“ įkūrėja bei vadovė.

Sunkiausia užduotis buvo nuspręsti, kokie suknelių modeliai verti tarptautinės parodos. Parodai atrinkau 27 skirtingas sukneles, nes norėjau pristatyti ir parodyti tik tas, kurios labiausiai atspindi mano braižą – ilgas, lengvas, dekoruotas įvairiais rankų darbo nėriniais. Norėjau parodyti, kad nuotakos suknelė nebūtinai turi būti pieno baltumo, todėl sąmoningai rinkausi ne baltas, bet kremines, kapučino spalvos. Dalis modelių, kuriuos vežėme į parodą, galima sakyti, yra tapusios Tiulio fėja klasika – pagal juos sukneles klientėms siuvame jau daug metų. Žinoma, vežėme ir visiškai naujų suknelių modelių. Daugiausia populiarumo sulaukė būtent klasika tapusios mūsų suknelės.“

Vestuvinių suknelių parodos Vokietijoje akimirkos / Asmenininio albumo nuotr.

Išskirtinumą ir originalumą vertinanti V. Jakučinskaitė atkreipė dėmesį, kad dauguma parodoje dalyvavusių dizainerių bei gamintojų niekuo neišsiskyrė. Buvo stendų, kurie pristatė šimtus ir net tūkstančius suknelių, turėjo įsirengę savo podiumus, profesionalias manekenes, o mes pristatėme tik 27 sukneles, tad, palyginus su bendru kontekstu, tikrai buvome labai maži. Reikėjo pasistengti, kad atkreiptume praeivių dėmesį. Ir mums pavyko, nes išsiskyrėme originalumu ir vizualiniais sprendimais – baldai, gyvos gėlės, profesionaliomis nuotraukomis dekoruotos stendo sienos traukė praeivius ir sulaukė daug dėmesio bei komplimentų. Savo stendą pavertėme mažu jaukiu butiku. Didžioji dauguma vestuvinių suknelių gamintojų bei salonų pristatė standartinius ir senamadiškus modelius.

Tai, ką pristatė kiti gamintojai, mes kūrėme prieš dešimt metų. Todėl galima sakyti, kad žengiame koja kojon su aukštąja mada ir garsiausiais pasaulio dizaineriais. Gal todėl vokiečiams kai kurie mūsų sprendimai atrodė labai drastiški ir per daug modernūs. Kol jie rinksis tokias sukneles, praeis dar dešimt metų. Todėl mūsų suknelės skirtos didžiųjų miesto žmonėms, kurie seka mados tendencijas”, – parodos įspūdžiais dalijosi Viktorija.

V. Jakučinskaitės kūryba sužavėjo didžiųjų Europos miestų vestuvinių suknelių salonų atstovus. Netrukus juose bus prekiaujama dizainerės suknelėmis.

V. Jakučinskaitė vestuvių parodoje Diuseldorfe (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau