V. ir D. Beckhamai mini gražią sukaktį: „Negaliu patikėti, kad jau 21 metai, kai ištariau tau „taip“

Victoria ir Davidas Beckhamai/ „Vida press“ ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-04 16:03
Victoria ir Davidas Beckhamai mini gražią sukaktį – pora santuokoje pragyveno jau 21 metus. Sukaktį Victoria paminėjo ir socialiniuose tinkluose.

„Laimingų sukaktuvių. Negaliu patikėti, kad prieš 21-erius metus ištariau tau „taip“. Keturi vaikai, keturi šunys, tiek daug juoko...Kiekvieną dieną myliu tave vis labiau“, – „Instagram“ rašė ji.

1999 metais susituokusi pora tikina, kad šeima jiems – didžiausia vertybė. „Mes visi nusprendėme, kad kartu mes esame stipresni negu po vieną,“ – teigėVictoria Beckham.

Garsi moteris visame interviu nenustojo kalbėti apie šeimos vienybę ir norą būti kartu.

Daugelis šios garsios šeimos istoriją seka nuo 1997-ųjų, kai garsus futbolininkas ėmė susitikinėti su garsia popžvaigžde, tuomet dar Victoria Adams. Pora susituokė po dviejų metų draugystės, šiuo metu jie augina tris sūnus ir dukrą.

Net du kartus Davidas buvo kaltinamas neištikimybe. Vieną – su savo asistente Rebecca Loos, kitą – su modeliu Mariann Fogarasy. Be šių žymesnių skandalų Davidas sietas ir su kitomis garsiomis moterimis.

Būtent dėl viešumo ir vis netylančių antrasčių apie trečiuosius asmenis per 21-erius gyvenimo santuokoje metus pora vis dar nėra tokioje būsenoje, kuri garantuotų ramybę šeimoje ir sėslius santykius.

 

Naujausi straipsniai