Vilmantą Dilį užpuolimu kaltinusi tinklaraštininkė gali papasakoti daugiau, nei tik skandalingą istoriją

Mažena Gorelova / Tomo Šimkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tinklaraštininkė ir modelis Mažena Gorelova, kuri visų dėmesį į save atkreipė po to, kai apkaltino Vilmantą Dilį ją užpuolus viename sostinės naktinių klubų, balandžio 20-ąją lankėsi dizainerių Egidijaus Rainio ir Lilijos Larionovos naujausių kolekcijų pristatyme.

Dažnai žmogų skandalai ištraukia į dienos šviesą, bet Mažena, pasakodama apie tą garsųjį vakarėlį, visai nesitikėjo ir nenorėjo tokio perdėto dėmesio. Išsakiusi savo nuomonę apie įvykusį incidentą ji grįžo prie įprastinių darbų.

Ne paslaptis, kad moteris domisi mada, jos tendencijomis. Būtent apie tai ji rašo savo sekėjams ir gerbėjams.

Ketvirtadienio vakarą iškilmingame renginyje Vilniaus rotušėje M. Gorelova pasirodė pasipuošusi rusvos spalvos šilkiniu kostiumėliu, o ją lydėjo profesionalus fotografas.

Mažena Gorelova / Tomo Šimkaus nuotr.

Kalbėdama su Žmonės.lt M. Gorelova atskleidė, kad jos stiliumi rūpinosi drabužių butikas „Bianco“. O šalimais besisukiojantis fotografas stengėsi įamžinti įdomiausius apdarus. Nuotraukas Mažena dės į savo tinklaraštį, kuriame dažnai kalba apie madą.

„Man patiko tiek Egidijaus, tiek Lilijos kolekcija. Iš E. Rainio modelių labiausiai patiko kombinezonai ir be jokios abejonės – žėrinčios suknelės. Iš L. Larionovos kurtų drabužių – paltai ir apsiaustai, ypatingai tie, su masyviomis, kailinėmis apykaklėmis“, – atviravo modelis.

Mažena Gorelova / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Daugelis Lietuvių dabar Maženą atpažįsta vien dėl to, kad ji buvo toji drąsi mergina sukritikavusi garsaus vyro elgesį, tačiau iš tiesų mados ir naujovių mėgėjai ją geriau žino dėl stiliaus patarimų, vietų rekomendacijų, kurias modelis atranda Vilniuje. Skaitydami Maženos tinklaraštį daugelis gali sužinoti, kur ji siūlo apsipirkinėti, kur pavalgyti, kokias grožio procedūras, kuriame salone atlikti.

"Rašyti pradėjau prieš septynerius metus. Tuo metu tokia platforma kaip feisbukas nebuvo populiari, o instagram iš viso neegzistavo, todėl norėjosi rasti savo erdvę internete, kurioje galėčiau reikštis. Tais laikais blogerių buvo mažai, tad teko praeiti ir ugnį ir vandenį, kol žmonės suprato, kodėl aš fotografuoju ir rašau apie kosmetiką, ar drabužius, savo asmeninį gyvenimą.

Labiausiai įkvėpė noras išsiskirti, daryti tai, kas kitiems neįprasta, o praėjus keliems metams atsirado noras įrodyti, jog mylima veikla gali virsti darbu", – neslėpė M. Gorelova.

Dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys balandžio 20-ąją iškilmingo vakaro metu pristatė savo kūrybą (196 nuotr.)
+190
Skaitykite daugiau