V.Bareikis pristato klipą „Mona Liza“: įsiamžino aktoriai ir Merūnas, į premjerą atvyko I.Stonkuvienė

Vido Bareikio dainos „Mona Liza“ vaizdo klipo pristatymas / Eitvydo Kinaičio ir Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pirmadienio rytą atlikėjas Vidas Bareikis savo bičiulius ir žiniasklaidos atstovus pakvietė į kino teatrą „Pasaka“, kuriame pristatė naujausią savo kūrinį ir vaizdo klipą „Mona Liza“. Pristatymo renginyje netrūko šmaikščių pajuokavimų, o labiausiai svečius nustebino vaizdo klipo „atidarymas“, metant tortą į Mona Lizos paveikslą.

„Džiaugiuosi, kad šiandien čia susirinko visi tie, kurie sutiko nusifilmuoti vaizdo klipe. Tiesa, tai yra ir mano artimiausi žmonės. Trūksta Vaido Baumilos, su kuriuo esame draugai nuo 8 – os klasės, kuomet tritaškių konkurse nugalėjau jį ir ten susipažinome“, – juokaudamas renginį pradėjo Vidas.

Į vaizdo klipo pristatymą atvyko atlikėjo sužadėtinė Indrė Stonkuvienė, dainininkas Merūnas Vitulskis su žmona Erika, aktoriai Marius Repšys, Emilija Latėnaitė, Aistė Zabotkaitė, Ieva Stašelytė, Vainius Sodeika.

Vido Bareikio dainos „Mona Liza“ vaizdo klipo pristatymas (7 nuotr.)
+1

„Mona Liza“ – vaizdo klipas, primenantis absurdišką televizijos laidą, kurioje tarp vedėjo ir pašnekovų įvyksta konfliktas, į kurį įsitraukia ir publika. Jame daugybė veiksmo ir šypseną sukeliančių momentų. Vaizdo klipo režisieriumi tapo Jonas Trukanas.

Po pirmosios vaizdo klipo peržiūros su žinomais bičiuliais, atlikėjas pakvietė visus į lauką, kur „atidarė“ vaizdo klipą.

„Įvairiose premjerose ir atidarymuose kerpamas raudonas kaspinas. Šiandien nusprendžiau šią ceremoniją padaryti kitaip – netrukus mesiu tortą“, – teigė V.Bareikis.

Kaip tarė, taip padarė – netrukus atlikėjas šveitė tortą į Mona Lizos portretą, primindamas neseniai Luvre įvykusį skandalą, kuomet Leonardo dar Vinčio šedevras patyrė ataką ir siautėjusio vyro buvo ištepliotas tortu.

Kviečiame įvertinti V. Bareikio vaizdo klipą „Mona Liza“:

Skaitykite daugiau