Užupyje – aistringas „Kito kampo“ vakarėlis: „seksualumo“ temą svečiai suprato savaip

Teatro „Kitas kampas“ vakarėlis Užupyje / Martyno Vitėno nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Penktadienį, rugsėjo 2-ąją, Užupio širdyje nugriaudėjo teatro „Kitas kampas“ baro 1-ių metų gimtadienio vakarėlis. Į šventę rinkosi seksualūs teatro žiūrovai, baro lankytojai bei aktorių draugai.

Vakaro programą jungė jaudinanti vakarėlio tema – „seksualumas“. Kvietime svečiams buvo nurodyta į temą pažvelgti kūrybiškai: patys „nuspręskite, kas Jums yra seksualu“. Vieniems tai odines kelnes, kaukės, antrankiai, o kitiems – elegantiškos suknelės, kostiumai ar raudonos lūpos. Teatro „Kitas kampas“ aktorių teigimu, tai puiki ir plati tema žaidimui, improvizacijai.

Teatro „Kitas kampas“ vakarėlis Užupyje / Martyno Vitėno nuotr.

Karštą atmosferą kokteilių bare „Kitas kampas“ kūrė specialiai tam vakarui barmenės-miksologės Rūtos Šeduikytės sukurtas gėrimų meniu: nuo saldžiosios frozen margaritos iki pretenzingosios bloody mary.

Renginio muzika rūpinosi aktorius Kirilas Glušajevas, teatro baro svečių pažįstamas DJ Tėvo slapyvardžiu. Jis svečius džiugino ne tik skirtingų dešimtmečių seksualiais muzikos ritmais, bet ir pasipuošė ekstravagantišku vakarėlio temą atspindinčiu kostiumu. Baro gimtadienio atmosferą kaitino gyvos muzikos pasirodymai bei karštas barmeno Luka Mokka performansas.

Teatro „Kitas kampas“ vakarėlis Užupyje / Martyno Vitėno nuotr.

„Labai gera, kad jums gera čia būti. Labiausiai ko linkiu, tai gerti gėrį į save ir juo dalintis. Nesvarbu kur būtumėte – bare, kaime, mieste, darbe ar namuose”, – į baro „Kitas kampas“ renginio svečius kreipėsi teatro vadovas, aktorius Audrius Bružas ir dėkojo gausiai susirinkusiam svečių būriui.

Fotogalerija:

Teatro „Kitas kampas“ vakarėlis Užupyje (54 nuotr.)
+48
Skaitykite daugiau