Užtrauktuko išdaiga „The Roop“ pasirodymo metu sukėlė diskusiją: galbūt tai buvo suplanuota?

„The Roop“ / E.Blaževič LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-07 14:09
Nacionalinės „Eurovizijos“ finale tiesioginės transliacijos metu staigmenų netrūko – vieni atlikėjai nesuvaldė emocijų, o kiti... užtrauktukų!

Šeštadienį įvykus „Eurovizijos“ nacionalinių atrankų finalui paaiškėjo nugalėtojai – grupė „The Roop“ su daina „Discoteque“. Paskelbus apie laimėjimą, socialiniuose tinkluose gerbėjai ne tik sveikino grupę, bet aptarinėjo bei juokavo apie pasirodymo metu atsisegusį Vaidoto Valiukevičiaus kelnių užtrauktuką. „Laimėjo daina „Užtrauktukas“, – juokavo internautai.

Visgi, pasitaikė ir tokių, kurie manė, kad visą tai buvo suplanuota pasirodymo dalis:

„Ko tik neprigalvoja, kad tik į save dėmesį atkreipti, bet prasegtas klynas pergalės „Eurovizijoje“ neatneš, be skandalų dar reikia kitų dalykų“, – rašė vienas ne itin atsisegusiu užtrauktuku sužavėtas komentatorius.

„Jeigu jau esat tokie atidūs, tai pastebėkit, kad atsisegė pasirodymo metu“, – antrino ir kita komentatorė, kuri pastebėjo, kad užtrauktukas buvo specialiai atsegtas pasirodymo metu.
 
Tuo tarpu grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius po laimėjimo interviu metu juokavo, kad ties užtrauktukais dar reikia padirbėti. „Tikrai ir toliau liksime geltonoji komanda. Na, gal tik patvarkysime užtrauktukus!“, – juokėsi jis.

Naujausi straipsniai