Užsitęsusi vienatvė, arba Kur susirasti vyrą?

Susimąsčiusi moteris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Būkime atviros. Susirasti gyvenimo vyrą tikrai nelengva. Ypač tada, kai trisdešimtasis gimtadienis jau atšvęstas, o geriausios draugės ištekėjusios.

Jei kažkada būtų žeidę jų pasiūlymai apsilankyti svečiuose ir susipažinti su vienu iš vis dar nevedusių vyro bičiulių – juk vyrą susirasti galite pati – tai dabar ir ši galimybė jau nugrimzdo į praeitį, nes ir tie vyrukai spėjo vesti bei pasinerti į tėvystės džiaugsmus bei rūpesčius.

Belieka internetinės pažintys? Bet jeigu tai jums netinka ir nepatinka ir gyvenimo draugą norisi susirasti „senoviniu“ būdu? Juk labai svarbu žmogaus balso tembras, judesiai, bendravimo būdas. Jie geriau už bet kokios anketos klausimus padeda nuspręsti – „taip“ ar „ne“ pasimatymui.

Tačiau didysis klausimas ir yra – kaip patekti į tokią situaciją, kad atsirastų galimybė flirtui ir pažinčiai?

Keli laiko patikrinti būdai:

1. Tinkamai renkitės. Atrodykite taip, kad į jus kreiptų dėmesį tam tikro tipo vyrai. Svajojate apie rimtą intelektualą? Tikėtina, kad dėvėdama pigius ekstravagantiškus drabužius net nepateksite į jo akiratį. Kaip ir dėvėdama klasikinį kostiumėlį – į aistringo keliautojo. Juk kai susitinka nepažįstami žmonės, pirmiausia jie vienas apie kitą sprendžia pagal išvaizdą.

2. Derinkitės prie vietos. Jei nutarėte pasivaikščioti parke, kur po darbo renkasi visi sportuojantys miestiečiai, tikėtina, kad ten sutiksite būtent tokius – sportiškus, aktyvius vyrukus. Todėl sulaukti dėmesio galite tik būdama panaši į juos. Lengvas krosas kasdien tuo pat metu – puikus būdas būti pastebėtai.

Dėvite romantišką suknelę ir ilgesingai žvalgotės? Būkite tikra, į jus dėmesio sportuojantys neatkreips. Toks įvaizdis tinkamas sekmadienio popietei senamiestyje ar kokiam nors kultūriniam renginiui, nes ten sukiojasi nusiteikę filosofuoti ir kalbėtis, o ne auginti raumenis.

3. Žiūrėkite į akis. Būtent tiesus ir atviras žvilgsnis skatina žmones bendrauti. Jei vaikštote nuleidusi galvą ir vengiate akių kontakto, tikėtina, kad užveriate duris daugeliui progų jus pakalbinti. Juk vyras parodo iniciatyvą tada, kai yra tikras, jog moteris bent kiek juo domisi!

4. Įvertinkite save. Trokštate sutikti svajonių princą, bet į gatvę einate nei kiek nepasipuošusi, nes juk prekybos centre jo sutikti nesitikite? Skleidžiate paskalas ir konfliktuojate darbe, nes čia irgi nėra dėmesio vertų? Tikėtina, kad toks nusiteikimas jums neleidžia pamatyti šalia esančių įdomių žmonių. O tais momentai, kai manote, kad tikrai nieko nesutiksite ir todėl elgiatės ar atrodote bet kaip, pati užkertate kelią galimoms spontaniškoms pažintims.

5. Bendraukite! Kuo maloniau bendraujate su visais aplinkiniais, tuo daugiau nenuspėjamų galimybių atveriate. Juk nežinia, kas ir kada gali nuspręsti, kad su tokia puikia moterimi būtina supažindinti tokį pat puikų, bet vienišą vyrą ar pakviesti į renginį, kuriame bus jums įdomių žmonių.

6. Keiskite įpročius. Galbūt jūsų laisvalaikis nesuteikia progų susipažinti su naujais žmonėmis? Teatras ar kinas – tikrai ne tos vietos, kur renkasi pažinčių ieškoti nusiteikę vienišiai. Įvairūs vasaros renginiai, festivaliai, žygiai yra puiki proga susirasti naujų pažinčių. Galbūt visą laisvalaikį praleidžiate su senais draugais ir artimaisiais? Tokie ryšiai puiku, tačiau dažniau išsiruoškite į miestą ar kokią kelionę viena. Būsite atviresnė aplinkai, pastebėsite žmones, kurių nematote plepėdama su mama ar kartu su drauge stumdydama jos vaiko vežimėlį.

7. Išnaudokite socialinius tinklus. Norint susirasti draugų, nebūtina pildyti anketų ir registruotis pažinčių svetainėse. Kartais nuoširdi ir įdomi diskusija gali tapti puikiu pretekstu pratęsti ją gyvai. Tuo labiau kad pokalbio tema jau yra ir nejaukios tylos bus galima išvengti. O ten jau ir galėsite spręsti „taip“ ar „ne“ kitam susitikimui.

Skaitykite daugiau