Užsisakydamas marškinius Giedrius Drukteinis išreiškė kaprizą – siuvėjos reakcija jį apstulbino

Giedrius Drukteinis / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-24 08:30
Kišenėlė masoniškai monetai. Štai ko užsigeidė rašytojas ir etiketo žinovas Giedrius Drukteinis, užsisakydamas marškinius. Ir ką gi – jis buvo labai nustebintas, kai išgirdo ramų meistrės klausimą: „Kurioje rankovėje?“.
„Lig šiol nebuvau Lietuvoje sutikęs siuvėjo, kuris žinotų, kas ta „kišenėlė masoniškai monetai“, ir kurioje vietoje ji turi būti“, – stebisi Giedrius Drukteinis.
Lietuviško kapitalo įmonės „Vilkma“ padalinys „Vilkma Bespoke“, besispecializuojantis individualių siuvamų marškinių gamyboje, atliekant klientų užsakymus nuolat susiduria su neįprastais asmeniniais pageidavimais.
Giedrius Drukteinis
Giedrius Drukteinis

Giedrius Drukteinis, užsakinėdamas „Vilkma Bespoke“ salone baltus marškinius, neturėjo ypatingų pageidavimų dėl apykaklės, monogramos vietos ar gaminio fasono, bet pareiškė prašymą juose įsiūti „kišenėlę masoniškai monetai“, randamą tik specifinėje marškinių vietoje. Dideliam užsakovo nustebimui, „Vilkma Bespoke“ meistrė ramiai išklausė kaprizą ir tik pasitikslino, kurioje rankovėje Giedrius tos kišenėlės nori.

„Siuvuosi marškinius mūsų šalyje pirmą kartą, ir „Vilkma Bespoke“ meistrės klausimas, kurioje rankovėje turi būti ta kišenėlė, iškart pabrėžė kompanijos profesionalumą, tad mano atsakymas – „kairėje“ tik sudėjo visus reikiamus taškus ant „i“. Iš to tik darau hipotetinę prielaidą, kad „Vilkma Bespoke“ salone marškinius užsisako visi Lietuvos masonai“, – juokauja vyras.
Giedrius Drukteinis užsisakė marškinius su kišenėle masoniškai monetai
Giedrius Drukteinis užsisakė marškinius su kišenėle masoniškai monetai

Giedrius Drukteinis jam pasiūtų „Vilkma Bespoke“ marškinių kokybe buvo patenkintas.

„Lig šiol per visą gyvenimą siuvausi sau marškinius tik du kartus – Anglijoje ir Honkonge. Ypatinga tai, kad abu kartus siuvėjai buvo vyrai, tačiau šįkart „Vilkma Bespoke" salone meistrė buvo moteris – dėl ko ir marškiniai pasiūti su meile bei šiluma“, – juokiasi etiketo žinovas.

„Vilkma Bespoke“ siuva vyriškus marškinius pagal individualius užsakymus nuo 2014 metų. Anot salone dirbančių meistrių, neįprastų, nežinomų ar negirdėtų pageidavimų pasitaiko nedažnai, kur kas daugiau fantazijos užsakovai pademonstruoja rinkdamiesi marškinių spalvas bei medžiagas ar vietą išsiuvinėjamai monogramai.

„Lig šiol lietuviai daugiausia rinkdavosi baltus ar žydrus marškinius, tačiau pastaruoju metu beveik pusę mūsų užsakymų sudaro įvairesnių raštų bei spalvų marškiniai. Dažniausiai klientai renkasi pasisiūti marškinius su dvigubu, taip vadinamuoju „prancūzišku“ rankogaliu“, – teigia „Vilma Bespoke“ padalinio vadovė Laura Žitkevičiūtė. – Giedriaus Drukteinio pageidavimas lėmė, kad tokio tipo „masoniškas rankogalis", kuriame įsiūta slapta kišenėlė, kuri nebūtinai gali būti naudojama tik slaptiems ar ritualiniams atributams, bet ir tinka saugiai laikyti kitokioms smulkmenoms, tapo nuolatine mūsų siūlomų ir siuvamų rankogalių kolekcijos dalis“. 

Giedrius Drukteinis užsisakė marškinius su kišenėle masoniškai monetai
Giedrius Drukteinis užsisakė marškinius su kišenėle masoniškai monetai
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama