Užsikrėtusi Madonna negalavimus jautė koncertinio turo Paryžiuje metu: „Maniau, kad tai stiprus gripas“

Madonna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Balandžio 30-ąją dainininkė Madonna (61) pranešė, kad užsikrėtė koronaviruso infekcija. Nors atliekant tyrimą atlikėja jokių simptomų nejautė, ji pasakoja, kad dar prieš septynias savaites negalavo ir galvojo, kad tai stiprus gripas.

Trečiadienį dainininkė Madonna savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje paskelbė įrašą, kuriame džiaugėsi prisidėdama prie tyrimų siekant išrasti vakciną nuo COVID-19 viruso. 

Tame pačiame įraše atlikėja užsiminė, kad dar prieš atliekant koronaviruso testą, ji prieš septynias savaites, „Madame X“ turo Paryžiuje metu jautė stiprius gripo simptomus.

„Kai testas parodo, kad kraujyje yra antikūnų, tai reiškia, kad turėjote virusą. Kadangi mano kraujyje taip pat buvo rasta viruso antikūnų, vadinasi, kad jau daugiau nei prieš septynias savaites vykusiame ture, Paryžiuje, buvau užsikrėtusi. Tuo metu ir aš, ir kiti mano pasirodyme dalyvavę artistai galvojome, kad sergu stipriu gripu, kadangi negalavau. Ačiū Dievui, dabar visi esame sveiki ir jaučiamės gerai", – rašė atlikėja.

 

Primename, kad dainininkė pranešė, jog yra užsikrėtusi savo „Instagram“ paskyroje pasidalindama vaizdo įrašu, kuriame teigė, kad „atliktas COVID-19 testas buvo teigiamas – mėginyje rasta viruso antikūnių“.

„Todėl rytoj aš tiesiog sėsiu į automobilį ir leisiuosi į ilgą kelionę, atsidariusi langus, kad įkvėpčiau gaivaus oro. Tikiuosi, švies saulė. Taip pat aš žinau, kad atsikėlusi rytoj aš jausiuosi kitaip“, – sakė popkaralienė.

Šį įrašą žvaigždė pažymėjo grotažymėmis #staysafe ir #staysane.

View this post on Instagram

#staysafe #staysane

A post shared by Madonna (@madonna) on

Kaip ir daugelis kitų atlikėjų, Madonna buvo priversta atšaukti daugelį savo pasirodymų.

Anksčiau Madonna pranešė, kad ji prisideda prie Billo ir Melindos fondo, kuris siekia išrasti vaistą nuo COVID-19.

Madonna (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau