Užsienis žarsto komplimentus: Vilniaus kalėdinę eglę skelbia gražiausia Europoje

Vilniaus kalėdinė eglė / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-04 16:25
„Tai pati gražiausia kalėdinė eglė Europoje. Vilniaus kalėdinė eglė atrodo pribloškiančiai!“ – tokie epitetai kelionių tinklalapyje europeanbestdestinations.com lydi praėjusią savaitę įžiebtą Vilniaus kalėdinę eglutę.

Kelionių tinklalapis siūlo atvykti į Lietuvą ir išpuoštomis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis nueiti iki Katedros aikštės, kur stovi įspūdinga kalėdinė eglė. 70 tūkst. lempučių ir 900 žaisliukų dekoruota eglė užima kvapą ne tik pasiekus Senamiesčio širdį, bet ir skrendant lėktuvu – į Vilnių atvykstantys keliautojai ją lengvai gali išvysti pro lėktuvo langą.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Kalėdinė eglė – tik viena iš daugelio šventinių pramogų Vilniuje visą gruodžio mėnesį. Ją supa tradicinė Kalėdų mugė, kur prie įprastų šventinių prekių galima įsigyti rankų darbo dovanų“, – turistus į Vilnių vilioja kelionių portalas.

Tinklalapis pamini ir kitas šiais metais dėmesio vertas egles – jos stovi Romoje, Prahoje, Strasbūre, Vienoje, Insbruke, Briuselyje, Frankfurte, Taline, Varšuvoje, Brašove, Stokholme ir Paryžiuje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai