Užsienio žiniasklaida: Paris Hilton su sužadėtiniu Carteriu Reumu laukia pirmagimio

Paris Hilton ir Carteris Reumas / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vasarį apie sužadėtuves paskelbę Paris Hilton (40) ir jos mylimasis verslininkas Carteris Reumas (40) sulauks pirmagimio, praneša „Page six“.

Metus vienas kito meile besimėgaujantys Paris ir Carteris apie šeimos pagausėjimą svajojo jau kurį laiką. 

Kaip skelbia „Page six“, sausio mėnesį didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo „Hilton“ paveldėtojai buvo atlikta pagalbinio apvaisinimo procedūra.

Liepos 27-ąją užsienio žiniasklaida skelbia, kad Paris Hilton laukiasi pirmagimio. Visgi pati P.Hilton šios žinios dar nepatvirtino. 

Paris Hilton ir Carteris Reumas / Vida Press nuotrauka

Tėvais tapsiantys Paris ir Carteris susižadėjo vasario mėnesį. Svarbią dieną P.Hilton įamžino fotosesijoje, o sužadėtuvių nuotraukomis pasidalijo savo oficialiame tinklalapyje.

„Nekantriai laukiu, kol pamatysiu, kas naujajame gyvenimo etape manęs laukia, turiu partnerį, kuris mane besąlygiškai palaiko. Santykiuose mes – lygūs, darome vienas kitą geresniais žmonėmis. Tikrai džiaugiuosi, jog tiek metų laukiau. Carteris to buvo absoliučiai vertas“, – tąkart rašė P.Hilton.

Tąkart Paris pasakojo, jog jiedu su Carteriu jau renka kūdikiui vardą.

Po sužadėtuvių pora surengė šeimos vakarienę, kurioje dalyvavo artimieji, įskaitant Paris seserį Nicky ir Carterio brolį Courtney.

Paris mylimasis – verslininkas, kuris savo karjerą vysto Los Andžele. 

Čikagoje jis baigė Kolumbijos universitetą, vėliau įsidarbino įmonėje „Goldman Sachs“, kur ir pradėjo savo sėkmingą karjerą. Netrukus Carteris įkūrė angelų investicinę įmonę „M13 Ventures“ ir šiuo metu yra itin sėkmingas JAV verslininkas.

Skaitykite daugiau