Užsienio kritikų jau pastebėta dainininkė Freya Alley laukia ir Lietuvos klausytojų įvertinimo

Freya Alley
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-04 11:57
Londone gyvenanti ir kurianti lietuvių kilmės atlikėja muzikiniu slapyvardžiu Freya Alley, klausytojams pristato naujausią darbą – dainą „Black Hole”. Didžiosios Britanijos radijo grojaraščiuose jau atpažįstamas atlikėjos balso tembras pelnė kritikų simpatijas. Tačiau atiduodama singlą Lietuvos klausytojams dainininkė ypatingai jaudinasi – čia pirmą kartą pristatomas ir muzikinis kūrinio video klipas.
Septynerius metus Didžiojoje Britanijoje, kartu su žymiu prodiuseriu Laurencu Hobbsu dirbanti Freya Alley, publikai pristato kūrinį „Black Hole“. Pasak kūrėjos, klausytojams palikta interpretacijos laisvė, tad priklausomai nuo kiekvieno nuotaikos, siaučiančių jausmų,išgyvenamų problemų ar tiesiog vidinės būsenos kūrinys skambės vis kitaip.


„Vieniems dainos žodžiai gali asocijuotis su santykiais tarp dviejų žmonių, kitiems priminti, kad kartais būname įstrigę kažkieno sugalvotuose rėmuose ir negalime iš jų ištrūkti. Tikiu, kad žodžiai primins, kaip mes pamirštame savo vidinius jausmus, poreikius ir elgiamės pagal kitų nustatytas normas,“ – pristatydama kūrinį sako Freya Alley.


Su tokiais garsiais atlikėjais kaip Sam Smith, Pixie Lott, Laura White dirbęs britų prodiuseris L. Hobbs, pastaruoju metu studijoje didžiausią dėmesį skiria lietuvių kilmės atlikėjai. „Black Hole“ – tai naujausias kūrinys iš ruošiamo pirmojo solinio atlikėjos albumo, kurio dainos jau skinasi kelią į Britanijos radijo stočių eterį, skamba nepriklausomuose Australijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų šalių muzikos platformose.


Už gilų ir subtilų balso tembrą bei emocingus dainų žodžius kritikų giriama atlikėja džiaugiasi maloniais komentarais, tačiau prisipažįsta, kad kritika padeda judėti į priekį.


„Vienas iš paskutinių įsimintiniausių susitikimų su BBC prodiuseriu, paskatino drąsiau ieškoti kelių ir į Lietuvos klausytojų namus. Jis labai entuziastingai ir teigiamai atsiliepė apie mano muziką, davė neįkainojamų patarimų ir paklausė, kaip man sekasi gimtinėje. Tuomet supratau, kad seniai ruošiausi, bet vis nedrįsdavau pristatyti savo kūrybos namuose,“ – sako Freya Alley.


Singlas „Black Hole“ Lietuvos ir užsienio klausytojams pristatomas kartu su mistišku muzikiniu video klipu.


„Buvo magiška naktis – pilna idėjų, netikėtumų ir kūrybos. Prisipažinsiu, protarpiais nebuvo labai jauku, nes naktį tamsiame miške apšvietimui buvo naudojamos tik filmavimo lempos, o komandai stengiantis išlaikyti tylą, girdėjosi tik gamtos garsai, kurie sukelia netikėčiausių minčių ir pojūčių. Tačiau manau, kad gavosi labai gražus rezultatas,“ – pristatydama „Black Hole“ sako Freya Alley.
Temos:
Muzika Aktualu

Naujausi straipsniai