Užsienio kalbų besimokantis Angelinos Jolie vyriausias sūnus jau žino, kur studijuos

Angelina Jolie su sūnumis Maddoxu ir Paxu / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-03 11:02
Vyriausiasis Angelinos Jolie sūnus jau pasiruošęs palikti jaukų namų lizdelį. 17-metis Maddoxas kartu su garsia mama vyko į Pietų Korėją. Ten jie kartu aplankė Seulo universitetą.

43 metų Angelina Jolie vykdama į oficialų vizitą Pietų Korėjoje kartu pasiėmė ir sūnų Maddoxą, kuris pirmą kartą galėjo apsižvalgyti po Seulo universiteto apylinkes. Manoma, kad paauglys, ilgą laiką mokęsis korėjiečių kalbos, būtent ten ir vyks po mokyklos baigimo.

Kartu su savo buvusiu vyru Bradu Pittu Angelina augina šešis vaikus – sūnų Maddoxą (17), Paxą (14), dukras Shiloh (12), Zaharą (13) ir dvynukus Vivienne bei Knox (10).

Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.

Jau prieš dvejus metus aktorė ketino siekti, kad iš vyro būtų atimtos tėvystės teisės. Tačiau ne ilgai trukus pyktį pakeitė mielaširdystė. Abu pamatė, kad priešiškumas neigiamai veikia vaikus, tad geriau kiek įmanoma gerbti vienas kitą ir dalytis vaikų globa.

Atsižvelgdamas į vaikų gerovę teismas nusprendė, kad vaikai turi stiprų ryšį su abiem tėvais, todėl A. Jolie privalo buvusiam vyrui leisti su jais matytis.

Teisėjas nurodė, kaip turėtų elgtis Angelina, kad neprarastų vaikų. Ji privalo Bradui Pittui pasakyti kiekvieno vaiko mobilaus telefono numerį, kad jis su jais galėtų susisiekti bet kuriuo metu.

Tiesa, pačiai A. Jolie teismas uždraudė klausytis B. Pitto ir vaikų pokalbių bei skaityti žinutes.

Naujausi straipsniai