Užriaumojo „Kanų liūtai“: žiūrovai rinkosi pamatyti geriausių dešimtmečio reklamų

Kino teatruose – „Geriausios 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamos“ / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-20 20:42
Į Lietuvos kino teatrus atkeliavusios „Geriausios 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamos“ tapo gaiviu gurkšniu kokybiškos pramogos išsiilgusiems lietuviams. Kino teatrai dėl taikomų ribojimų šiemet gali priimti dvigubai mažiau žiūrovų nei įprastai, tačiau viename išskirtiniausių renginių antradienį apsilankė apie 7000 žmonių.

Spalio 20 d. kino teatrus pasiekusiose „Geriausiose 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamose“ žiūrovai išvys viską, kas sukūrė „Kanų liūtų“ fenomeną.

„Prasiblaškyti nuo netikrumo ir nerimo bei patirti stiprių teigiamų emocijų – to „Geriausiose 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamose“ gali tikėtis žiūrovai. Ir nors kino teatruose dėl taikomų ribojimų nebegalima triauškinti spragėsių ar gaivintis gėrimais, esame tikri, kad surinktos reklamos prikaustys dėmesį ir neleis nuobodžiauti nuo pirmos iki paskutinės minutės“, – sako Gabrielė Burbienė, „Kanų liūtų“ festivalio atstovė Lietuvoje.

Antradienį vieno laukiamiausių metų renginių premjera įvyko griausmingai. „Geriausios 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamos“ prikaustė publiką ir „užriaumojo“, kaip ir pridera, pačiu originaliausiu būdu.

Primename, jog kino teatrai ėmėsi visų priemonių, kad patirtis juose būtų tiek maloni, tiek saugi. Tarp žiūrovų – vieno metro atstumas, visi esantieji salėje privalo dėvėti apsauginę kaukę, filmų ir renginių metų salėje negalima valgyti ir gerti.

Kino teatruose – „Geriausios 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamos“ / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Kino teatruose – „Geriausios 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamos“ / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Nespėjusieji įsigyti bilietų į šio vakaro „Geriausių 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamų“ seansus, dar gali spėti į papildomus programos rodymus spalio 21-25 dienomis, vyksiančius Vilniuje ir Kaune. Organizatoriai primena, kad dėl taikomų ribojimų vietų skaičius kino teatruose yra ribotas, todėl ragina bilietus įsigyti iš anksto. 

„Geriausias Kanų liūtų reklamas“ organizuoja ir festivaliui „Kanų liūtai“ Lietuvoje oficialiai atstovauja žurnalas „Žmonės“.

Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.

Temos:
Kanų liūtai

Naujausi straipsniai