Užpultas Arnoldas Schwarzeneggeris: įsibėgėjęs vyras spyrė į nugarą

Arnoldas Schwarzeneggeris
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-19 20:13
Arnoldui Schwarzeneggeriui šeštadienį teko išgyventi ataką Pietų Afrikoje. Sporto renginyje telefonu filmavęs akimirkas salėje buvęs Kalifornijos gubernatorius gavo spyrį į nugarą.

Buvusi veiksmo filmų žvaigždė, į aštuntąją dešimtį jau įkopęs Arnoldas Schwarzeneggeris kalbėdamas sporto renginyje ir besinaudodamas trumpiems, asmeniniams vaizdo įrašams skirta kurti Snapchat programėle, nepastebėjo prie jo pribėgančio vyro. Užpuolikas žaibiškai priartėjo prie garsaus žmogaus ir taip spyrė jam į nugarą, kad Arnoldas nuskriejo į šalimais jį esančių žiūrovų būrį.

Viskas buvo užfiksuota vaizdo kameromis, po kiek laiko žvaigždė patikino, jog jaučiasi gerai, nuramino gerbėjus, kad jo sveikata nenukentėjo:

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / „Scanpix“ nuotr.
Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / „Scanpix“ nuotr.

„Kad gavau spyrį į nugarą, aš suvokiau tik vėliau, pamatęs vaizdo įrašą kaip ir jūs visi. Ačiū Dievui, kad šis kvailys nenutraukė mano Snapchat. Beje, užblokuoti jį ar nubausti?“

A. Scwarzeegeris Johanesburge lankėsi dėl metinio tarptautinio sporto festivalio „Arnold Classic Africa“.

Pranešama, kad jį užpuolęs vyras rėkė: „Padėkite, man reikia Lamborghini.“ Tai buvo susiję su vietos, kuriame vyko renginys, automobilių gamintojo paslaugomis bei reklama. Nors vėliau buvo patikinta, kad būtent šio gamintojo automobiliai – vieni rečiausių šalyje.

Teisėsaugai asmuo žinomas. Jis ir anksčiau yra surengęs ne vieną panašų išpuolį.

Kol kas sakoma, kad Arnoldas nuo kaltinimų pateikimo susilaikys.

Naujausi straipsniai