Užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas – ilgiausias sijonas iš nuotraukų

Ilgiausias sijonas iš nuotraukų / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-18 23:00
Šešių metrų ilgio sijonas iš beveik 4000 tūkstančių nuotraukų – toks naujas Lietuvos rekordas užfiksuotas vakar Klaipėdoje parodoje „Vestuvės ir šventės 2015“. Beveik 4000 nuotraukų rekordo įgyvendintojams dovanojo klaipėdiečiai ir rajono gyventojai. Ilgiausio sijono iš nuotraukų rekordas Lietuvoje siektas pirmą kartą.

Ilgiausio sijono iš nuotraukų idėjos autoriai renginių organizatorius ir vedėjas Remigijus Žiogas ir parodos organizatorė Inesa Turovič.

Rekordą įgyvendinti padėjo įmonių „Trys karaliai“ ir „Stand Up“ komandos, o kūrybine dalimi rūpinosi dekoratorė Neringa Swent – ši ir pasiuvio 6 metrų ilgio sijono pamušalą, ant kurio sugulė beveik 4000 dovanotų nuotraukų.

Pasak vieno iš renginio organizatorių Remigijaus Žiogo, daugiausia žmonės nešė senas nespalvotas nuotraukas: „Sulaukėmė labai daug gražių senų nuotraukų: senelių, prosenelių, šeimų – iš viso 3891. Džiaugiuosi, kad tokios nuotraukos buvo panaudotos įdomiam ir kilniam tikslui – naujo, Lietuvoje dar nefiksuoto rekordo siekimui. Ačiū visiems pasidalinusiems nuotraukomis“, – dėkojo R.Žiogas.

Agentūra „Factum“, sudarinėjanti Lietuvos rekordų knygas, sutiko fiksuoti ir registruoti naują Lietuvos rekordą.

Rekordas – ne vienintelis netikėtumas, laukęs antrą kartą Klaipėdoje rengiamos parodos „Vestuvės ir šventės“ lankytojų.

Originalių pramogų zonoje buvo galima 3D printeriu atsispausdinti norimus daiktus, dalyvauti virtualios realybės pojūčių atrakcijoje, iš ledo pasigaminti bet kokias skulptūras, kurti muziką bei, žinoma, pasigrožėti talentingų vestuvių ir švenčių kūrėjų darbais: gėlių kilimu, puošniais skanėstais, ugnies, grožio šou, riterių kovomis, prabangiais automobiliais, šokiais ant ledo bei kitais netradiciniais renginių sprendimais.

Šiųmetė paroda „Vestuvės ir šventės 2015“ buvo dvigubai didesnė nei pernai – sulaukta 105 dalyvių.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai