Užfiksuota: J. Samoilovos reakcija, kai Rusija nepateko į „Eurovizijos“ finalą

Julija Samoilova su vyru Aleksejumi / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-12 19:24
Rusijos dainininkės Julijos Samoilovos svajonė dainuoti didžiausio Europoje dainų konkurso „Eurovizija“ finale žlugo antrus metus iš eilės. Praėjusiais metais Ukrainos saugumo tarnybos uždraudė atlikėjai atvykti į šalį, o šįkart Europa tiesiog nebalsavo už rusę.

„Eurovizijos“ pusfinalyje dirbę fotografai sugebėjo fiksavo konkurso dalyvių reakcijas, kai buvo skelbiami finalininkai. Rusės tarp jų nebuvo, tad Julija ašarodama puolė į sutuoktinio Aleksejaus Tarano glėbį. Vyras taip pat jausmingai reagavo į nesėkmę.

Pastebėjusi fotoaparatų blykstes J.Samoilova susitvardė ir net išspaudė šypseną. Galų gale, tai tik konkursas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto Rusijai tai didžiulė nesėkmė. Ši šalis „Eurovizijoje“ šiemet dalyvavo jau dvidešimtą kartą ir tai buvo pirmas kartas, kai jai nepavyko įveikti pusfinalio barjero. Pastaraisiais metais rusai buvo įpratę kovoti dėl pirmųjų vietų konkurse.

Kūrinys „I Won't Break“ (liet. „Nepalūšiu“) neapžavėjo Europos. Juolab, kad ne kartą Julija nepataikė į natą, pritariantieji vokalistai pasirodė geriau už ją.

J.Samoilova į „Euroviziją“ buvo išsiųsta be nacionalinės atrankos. Net daina jai buvo parašyta vėliau, nei „Eurovizijos“ rengėjai oficialiai patvirtino Julijos dalyvavimą. Jai tiesiog buvo ištesėtas pažadas atstovauti Rusijai konkurse po to, kai ši nebuvo įleista į Ukrainą. Beje, praėjusiais metais Julija taip pat laimėjo uždarą konkursą dėl vietos „Eurovizijoje“ – rusų tauta neturi balso teisės renkant atstovą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) neįsileido į šalį J.Samoilovos, nes ši 2015 metais koncertavo Rusijos aneksuotame Kryme. SBU atstovė Olena Hitlianska pranešė, kad Julijai uždrausta trejus metus atvykti į Ukrainą.

EBU bandė išspręsti konfliktą, pasiūlydama J.Samoilovai sudalyvauti konkurse teletiltu iš Maskvos. Vis dėlto Rusija šį pasiūlymą atmetė ir visai nedalyvavo „Eurovizijoje“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai