Uždaromas 15 metų veikęs legendinis sostinės klubas „Exit Vilnius“

Klubo „Exit“ gimtadienio akimirka / „Exit Vilnius“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sausio 27 d., penktadienį, savo kalendoriuose pasižymėkite ypač ryškiai, nes po 15-os metų klubinių renginių Lietuvoje, „Exit Vilnius“ atsisveikins su savo gerbėjais. Didžėjai „Radistai“ kviečia visus į savo antruosius namus paskutiniam pasimatymui, po kurio legendinio klubo durys bus užrakintos visam laikui.

Prieš 15 metų geriausias šokių muzikos tradicijas Lietuvoje pradėjęs klubas sako „Ačiū“ visiems savo lankytojams ir paskutinius tris sausio penktadienius kviečia į didžiausią klubinę šokių aikštelę Vilniuje. Pasimatyti. Prisiminti. Atsišokti. Atsisveikinti. Su geriausia šokių muzika.

„Padarėme viską, ką norėjome ir galėjome, jau Kaune atvežėme visus populiariausius to meto didžėjus, Vilniuje įgyvendinome geriausius techninius sprendimus ir iki šiol dirbame su sėkmingiausiais visų laikų Lietuvos didžėjais „Radistais“. Tačiau judame toliau ir šiuo metu koncentruojamės į naujus ambicingus projektus“, – reziumuoja „Exit Vilnius“ vadovas Arnoldas Vozbutas.

„Radistai Future Arena Show“ / Asmeninė nuotr.

A.Vozbutas atkreipia dėmesį, kad su „Exit Vilnius“ pabaiga uždaromas tik laikotarpis, kokybiški renginiai nesibaigia. Jie persikelia į pajūrį, kur vasarą ir ypatingomis progomis ištikimiausiems fanams duris atvers „Exit vasaros rezidencija“.

Gražiausius vasaros savaitgalius kartu su „Exit vasaros rezidencija“ lankytojais leidžiantys „Radistai“ šeimininkaus ir paskutinio „Exit Vilnius“ vakaro metu. Ilgamečiai klubo rezidentai vieta prie pulto dalinsis kartu su gerais „Exit Vilnius“ draugais Roxtr ir „Echo & Dujus“.

„Galingomis garso ir apšvietimo sistemomis, specialiaisiais efektais, šalto oro patrankomis ir aukštais aptarnavimo standartais garsus „Exit“ nuo pirmos dienos buvo lyginamas su tokiais pasauliniais vardais, kaip „Omnia“ Las Vegase ar „Amnesia“ Ibizoje. Tad būti šio klubo rezidentais mums buvo garbė“, – vienbalsiai sako „Radistai“.

Klubo gimtadienyje – sausakimša šokių aikštelė ir linksmybės iki paryčių (58 nuotr.)
+52
Vakarėlio naktiniame klube „Exit“ akimirkos (57 nuotr.)
+51
Vakarėlio sostinės „Exit“ klube akimirkos (60 nuotr.)
+54
Skaitykite daugiau