Už „vagystę“ aktoriui Liamui Hemsworthui gresia 150 tūkstančių piniginė bauda

Liamas Hemsworthas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-19 14:30
Aktorius Liamas Hemsworthas dėl neteisėto nuotraukos naudojimo sulaukė rimtų nemalonumų. „Instagram“ paskyroje pasidalijus autoriaus darbu be jo sutikimo, jam gresia 150 tūks. dolerių bauda.

Naujame televizijos seriale „Dodge & Miles“ šiuo metu besifilmuojantis aktorius Liamas Hemsworthas susidūrė su nemalonumais, kai jam pinigine bauda ėmė grasinti leidinys „Splash News“ ir „Picture Agency“. „Paparacinę“ nuotrauką, be teisės ją naudoti, paviešinęs aktorius turės atsakyti už „vagystę“.

Parodoksalu tai, jog fotografijoje, kuria pasidalijo Liamas, įamžintas jis pats juostos „Isn‘t It Romantic“ filmavimo aikštelėje. Taigi, aktorius patrauktas į teisinę atsakomybę už savo atvaizdo naudojimą.

Liamas Hemsworthas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Liamas Hemsworthas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pasak užsienio žiniasklaidos, kaltinimai L. Hemsworthui mesti dėl to, kad jis neatsižvelgė į autorinių teisių įstatymą ir be autoriaus sutikimo paviešino jo kūrinį (šiuo atveju – fotografiją).

Liamui pagrindiniai kaltinimai pareikšti dėl nuotraukos naudojimo savo socialinėje paskyroje ir reklamos oficialiame kino juostos instagrame.

Pats Liamas teisinasi nuotrauką naudojęs ne reklaminiais, o asmeniniais tikslais. Ir tikina nieko nenorėjęs įžeisti.