Už šefo ištekėjęs modelis Rasa Ciūnė: „Valgau mažai ir nesveikai“

Gediminas ir Rasa Ciūniai / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-11 16:08
Sekmadienį LNK eteryje startuojančioje laidoje „Lietuvos superšefas“ dėl garbingo titulo su kitais dalyviais varžysis ir kaunietis šefas Gediminas Ciūnys.

Modelis ir kulinaras – intriguojantis šeiminis duetas. Neįmanoma nesmalsauti – ar Gedimino profesija Rasai netrukdo išlaikyti puikias formas? „Paragauja ji visko, ko pagaminu, net ir kokį paprastą lietuvišką patiekalą – bet valgo tiek mažai, kad gaminti irgi reikia labai nedaug“, – nusijuokia Lietuvos superšefu pretenduojantis tapti G.Ciūnys.

„Valgau mažai ir nesveikai“, – vyrui antrina R.Ciūnė. „Nieko nėra skaniau už picą, bulką, o jau sumuštiniai!.. Tikrai, jei tik Gedas klausia, ko norėčiau, beveik visada jam sakau – sumuštinio“, – nusijuokia moteris. „Tiesą sakant, kai susipažinau su Gedu, buvau putlesnė, todėl visi pradėjo galvoti – gal čia iš meilės taip kūstu, gražėju... Tačiau man toks maistas tiesiog neina į kūną. Būna, kiti valgo daug saldumynų, ir nieko. Tad galbūt toks maistas man tiesiog geriausiai tinka? Vienintelis mano principas – nevalgyti prieš darbą ir dirbant. Tačiau vakare būtinai save kažkuo apdovanoju!“

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Kalbai pakrypus apie saldumynus, paklausti tiesiog būtina – ar Rasa sau leidžia pasimėgauti ir desertais? „Tikrai taip, Rasą desertu tikrai papirktum! Ji mėgsta saldžiai. Kai mokiausi Kanadoje, ir parnešdavau namo kokių nors savo gamintų desertų, ji visada būdavo pati pirma prie to reikalo“, – nedvejodamas atsakė Gediminas.

Tai išgirdusi Rasa pratrūksta juoku: „Ką?! Tu gal manęs nepažįsti? Ne, ne, ne, saldumynų aš nemėgstu! Man visur turi būti druska, druska, druska, ir dar kola, kola, kola! Anksčiau nuo kolos buvau tiesiog priklausoma – nors ir sako, kad nuo jos labai storėjama, aš kažkaip nesustorėjau... tačiau dabar ją stengiuosi keisti vandeniu, kurį gurkšnoju visą dieną“.

Vis dėlto dėl vienos Rasos silpnybės sutaria abu sutuoktiniai. „Gedui esu pasakiusi, kad niekada nenuliūsiu, jei jis man tiesiog atneš sūrio pyragą su mėlynėmis iš prekybos centro“, – šypsosi Rasa, kol jos vyras pritardamas linksi.

Žlungant viltims išgirsti ką nors apie Rasos valgiaraštyje esančias salotas ar kitus mažai kaloringus patiekalus, ji išmeta paskutinį kozirį: „Man tiesiog būtų sunku sveikai maitintis. Net jei bandyčiau valgyti kokius nors grūdus, o Gedas šalia valgytų picą – tai aš, pabaigusi tuos savo grūdus, dar paprašyčiau ir picos! Ir tikrai niekada neužsisakau mažesnės, nei vyras, neturiu to gėdos jausmo, kad gal čia kažkaip nesmagu...“

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai