Už Povilo Skaisgirio ištekėjusi Greta Tarozaitė: „Džiaugiuosi, kad esu jo gyvenimo dalis“

Prodiuserio Povilo Skaisgirio ir vizažistės Gretos Tarozaitės vestuvių akimirkos / Gedmanto Kropio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-29 14:49
„Mama tikrai labai laiminga dėl mano pasirinkimo“, - prieš vestuves patikino makiažo meistrė Greta Tarozaitė (25). Rugsėjo 29 d. ji ištekėjo už prodiuserio, įmonės „Singing Fish“ vadovo Povilo Skaisgirio (31).

Jei kam smalsu – taip, tai garsaus prodiuserio Rolando Skaisgirio giminaitais, Povilas yra jo sūnėnas.

Svarbi Gretos ir Povilo priesaika skambėjo Vilniuje, po Šv.Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčios skliautais.

Nuotaka suknelę išsirinko Kauno studijoje „Diva“.

„Neturėjau labai aiškios vizijos, kaip norėčiau atrodyti, bet apsivilkau šią suknelę - ir tarsi prilipo“, - smagiai kalbėjo nuotaka.

O štai makiažo sau nesidarė – perdaug jaudulio, šį darbą patikėjo kolegei Monikai Briunytei.

Žiedų pora norėjo įprastų, neįmantrių – geltonojo aukso.

Po ceremonijos Gretą ir Povilą pasveikino draugai, ir jaunieji išvyko į fotosesiją, vakarop visų laukė Trakų rajone, „Margio krante“. Nors iš pradžių pora ketino rengti nedidelę šventę, visgi susidarė 60 brangių žmonių sąrašas - visus ir pakvietė.

Greta ir Povilas pažįstami ketverius metus, draugavo trejus su puse. Pusantrų metų jiedu gyveno atskirai, nes Greta dirbo Klaipėdoje. Paskui abu susiėjo Vilniuje.

„Įsigijome šuniuką, taip pamažu viskas dėliojosi į lentynėles. Povilas mane sužavėjo protu, paprastumu, supratingumu, džiaugiuosi, kad esu jo gyvenimo dalis, jo pasirinkimas", – prieš vestuves įkvėptai kalbėjo Greta. 

Laimingi jaunavedžiai po mėnesio medų kopinės Mauricijaus saloje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai