„Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotas Maksas Melmanas: „Jis – visų „biplanų“

„Biplan“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-16 14:35
Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo 38 Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius. Tarp jų – ir grupės „Biplan“ lyderį Maksą Melmaną.

Lietuvos roko grupės „Biplan“ lyderis, vokalistas, gitaristas, muzikos ir tekstų autorius, aktyvus akcijos Ukrainai palaikyti Lietuvoje ir Ukrainoje dalyvis Maksas Melmanas Prezidentūroje apdovanojimą gavo trečiadienio popietę. Jam įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis. 

Iškilmingos akimirkos liudininkais tapo visi grupės „Biplan“ nariai, suskubę patys pirmieji pasveikinti kolegą. Anot M.Melmano, iš tiesų apdovanojimas skirtas visiems „biplanams“, tačiau procedūriškai jį galima įteikti tik vienam asmeniui, todėl, kaip grupės lyderis, ir pasirinktas jis. 

„Pameluočiau, jei sakyčiau, kad tikėjomės. Žinoma, tai buvo staigmena ir didelė garbė mums. Esu vertas tik dalies to apdovanojimo, nes atsiimdamas apdovanojimą reprezentavau visą mūsų komandą – grupę, kolektyvą, vadybą. Juk dirbome visi kartu, tai – visų mūsų nuopelnas“, - Žmonės.lt sakė M.Melm

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai