Už netyčinį Michaelo Jacksono nužudymą kalintis daktaras prašosi į kitą kalėjimą dėl grėsmės savo gyvybei

Conradas Murray teismo salėje / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjusių metų lapkritį už netyčinę popkaraliaus Michaelo Jacksono žmogžudystę nuteistas daktaras Conradas Murray maldauja teisėjo, kad perkeltų jį iš Los Andželo apygardos kalėjimo į kitą laisvės atėmimo įstaigą. Pagrindinis 4 metų laisvės atėmimo bausme nuteistojo argumentas – fizinis ir psichologinis jo kūno alinimas ir gresianti mirtis.

Anot jam atstovavusios advokatės Valerie Wass, už netyčinę žmogžudystę nuteistas C.Murray nė nesvajoja apie galimybę bausmę atlikti namuose. Tačiau moteris pranešė, kad daktaras primygtinai tvirtina, jog „teisėjui atsisakius perkelti jį į kitą kalėjimą, jo laukia mirtis“.

„Aš neišeisiu iš šios įstaigos gyvas. Tai – labai pavojinga vieta. Būdamas čia aš merdėju. Kalėjimo sistema yra suinteresuota mane nužudyti“, – savo advokatei skundėsi  C.Murray.

Advokatė portalui tmz.com pasakojo, kad C.Murray „pakvėpuoti grynu oru lauke tegali tik kartą per mėnesį, o jo apatiniai keičiami ne dažniau nei kartą per savaitę“.

Laisvės atėmimas atsiliepė ir daktaro sveikatai – oda, nagai ir plaukai tapo akivaizdžiai šiurkštesni nei iki tol, o kelias paskutines savaites daktaras skundžiasi nesibaigiančiais galvos skausmais. C.Murray niekada praeityje nėra turėjęs galvos skausmo, todėl baiminasi, kad tai gali būti pirmieji smegenų vėžio simptomai.

Portalo duomenimis, kalėjime su daktaru elgiamasi ne itin humaniškai. Jis net kelis kartus prašė profesionalios medikų apžiūros, tačiau per septynis laisvės atėmimo mėnesius nė karto jos nesulaukė.

Los Andželo apygardos šerifo atstovai šios situacijos spaudai komentuoti nepanoro.

Michaelo Jacksono gerbėjai prie teismo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

 

Skaitykite daugiau