Už kaskart nepriekaištingą įvaizdį Kate Middleton dėkinga savo stilistei

Kate Middleton
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-13 20:32
Kembridžo hercogienė Catherine Middleton kiekvieną kartą pasirodydama viešumoje susilaukia daugybės komplimentų. Kaskart ji giriama už puikų stiliaus išmanymą ir gebėjimą iki smulkiausių detalių apgalvoti savo įvaizdį.

Prie to prisideda ir ištikima Catrine stilistė Natasha Archer. Moteris jau ilgą laiką dirba hercogienės stiliste ir stengiasi, kad ji visuomet atrodytų tarsi nužengusi iš žurnalo viršelio.

Natasha savo karjerą karališkoje šeimoje pradėjo dar 2007-aisiais. Tuomet mergina tapo Kate asmenine asistente. Kiek vėliau, 2014-aisiais, Natasha Archer tapo hercogienės stiliste ir įtikino ją į savo garderobą įnešti daugiau mados, spalvų. Moteris kasdien padėdavo Kate apsipirkti internetu, užsakydavo daugybę suknelių ir ruošdavo derinius. Tik jos dėka, Kate Middleton tapo karališkąsias taisykles su mada suderinčia diva.

Moters darbas neapsiriboja tik rūbų bei aksesuarų parinkimu. Natasha vyksta kone į kiekvieną tolimesnę kelionę ir kartu gabenasi daugybę lagaminų, kuriose tūno visa galybė rūbų, papuošalų bei aukštakulnių.

Pasak karališkajai šeimai artimų šaltinių, Natasha ir Catherine yra labai artimos. Natasha pirmoji atvyko į ligoninę, kurioje hercogienė buvo ką tik pagimdžiusi savo pirmagimį princą George‘ą. Būtent ji padėjo Kate pasiruošti pasirodymui prieš fotografų blykstes.

Natasha labai daug dirba ir nuolat keliauja, tad nenuostabu, kad laiko asmeniniam gyvenimui turi labai nedaug. Moteris pradėjo bendrauti su karališkosios šeimos fotografu, Chrisu Jacksonu, o graži draugystė išaugo į meilę.

Pora susituokė 2017-ųjų balandį, o šią vasarą, liepos mėnesį paskelbė, kad laukiasi pirmagimio. Porai prieš gražiausias metų šventes gimė berniukas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai