Už ką gyvens princas Harry ir jo išrinktoji Meghan Markle

Princas Harry ir jo sužadėtinė Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-06 08:30
Didžiosios Britanijos princas Harry (33) ir amerikiečių aktorė Meghan Markle (36) tuoksis gegužės 19 dieną.

Apie tai paskelbę Kensingtono rūmai pabrėžė, kad vestuvių išlaidos – karališkosios šeimos rūpestis. Dėl sužadėtinio Meghan Markle atsisakė aktorės karjeros, pajamų ji negali tikėtis iš savo paprastos amerikiečių šeimos – tad už ką pora gyvens, tik iš princo Harry kišenės? Leidinys „Good Housekeeping“ išsiaiškino, kokių pajamų turi ir gali tikėtis viena garsiausių pasaulio porų.

Karinė princo pensija

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tarnybai Didžiosios Britanijos karinėms pajėgoms princas Harry pašventė dešimt savo gyvenimo metų. Per tą laiką jis du kartus su misija tarnavo Afganistane. Karinio sraigtasparnio pilotas užsitarnavo kapitono laipsnį. Tarnybos metu princo atlyginimas siekė 45 tūkstančius JAV dolerių per metus, o dabar jis gauna karinę pensiją.

Meghan Markle honoraras už vaidmenį seriale

Aktorė Meghan Markle už kiekvieną serialo „Force Majeure“ epizodą gaudavo apie 50 tūkstančių JAV dolerių, per metus susidarydavo apie 500 tūkstančių JAV dolerių. Be to, aktorei priklauso procentai už kiekvieną pakartotą serialo rodymą per televiziją.

Sužadėtinės santaupos

Anksčiau princo sužadėtinė dar užsidirbdavo pinigų iš savo internetinio puslapio „The Tig“. Be to, Meghan Markle su Kanados prekės ženklo „Reitmans“ komanda sukūrė drabužių kolekciją. Kasmet jos sąskaita už tai pasipildo maždaug 80 tūkstančių JAV dolerių.

Britų mokesčių mokėtojų pinigai

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kasmet Jugtinės Karalystės gyventojai karališkajai šeimai skiria 391 milijoną JAV dolerių. Beveik visos lėšos eina šalies valdymo reikalams ir kaip savotiškas atlyginimas Jungtinės Karalystės karalienei Elizabeth II. Iš šių pinigų karališkosios šeimos asmenys apmoka savo komandiruotes bei atlyginimus rūmų darbuotojams.

Princesės Dianos palikimas

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Princesė Diana sūnums užrašė svarų palikimą – tai akcijos, juvelyriniai dirbiniai, asmeniniai daiktai ir grynieji pinigai. Visa tai sudaro apie 22,5 milijono JAV dolerių. Princas Harry savo palikimo dalį gavo, kai jam suėjo 30 metų. Brangakmenius iš asmeninės princesės Dianos kolekcijos jis panaudojo sužadėtuvių žiedui, kurį įteikė Meghan Markle.

Princo Charleso pagalba

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Princo Charleso sūnūs – princai Williamas ir Harry – turi teisę į dalį lėšų, kurias jų tėvas gauna iš Kornvalio grafystės. Pavyzdžiui, praėjusiais metais princo Williamo ir jo žmonos Kembridžo hercogienės Catherine reikmėms princas Charlesas skyrė 9 milijonus JAV dolerių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai