Už hitą „Dviese“ apdovanotą Vaidą Baumilą sveikino jo mylimoji Monika Jasionytė

Parodų centre „Litexpo“ keturias dienas vyko Tarptautinė Vilniaus knygų mugė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-26 16:29
Sekmadienį, paskutinę Vilniaus knygų mugės dieną, Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA apdovanojo dainininkus Vaidą Baumilą ir Moniką Pundziūtę-Monique – jų singlas „Dviese“ tapo auksiniu ir platininiu.

Vaidas ir Monika atsiėmė reikšmingus apdovanojimus knygų mugės Muzikos salėje. Abu dainininkai neslėpė džiaugsmo, kad spalio pabaigoje išleista daina taip išpopuliarėjo.

Dainos „Dviese“ sėkme džiaugėsi ir kita Monika. Po apdovanojimų Vaidą sveikino retai viešuose renginiuose matoma dainininko širdies draugė Monika Jasionytė.

Palaikyti ir pasveikinti V.Baumilos į knygų mugę atėjo ir jo brolis Donatas Baumila su dukra Smilte.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Muzikinė staigmena ir neįvykęs susitikimas

18-tą kartą vykusioje Vilniaus knygų mugėje netrūko staigmenų. Sekmadienį, per Nijolės Narmontaitės knygos „Aktoriai, režisieriai ir jų gerbėjai. Ko nematė žiūrovai“ pristatymą, uždainavo netikėtas duetas.

Estrados žvaigždė Birutė Dambrauskaitė ir socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas kartu užtraukė jausmingą prancūzišką dainą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu turėjęs vykti dainininkės GJan susitikimas su gerbėjais buvo atšauktas. Jauna atlikėja nespėjo atvykti į numatytą renginį – tik sekmadienį grįžo iš Bulgarijos. Po GJan slapyvardžiu besislepianti šiaulietė Greta Jančytė į knygų mugę atėjo tik pasidairyti.

Paaiškėjo kitų metų tema

Ketvirtąją Vilniaus knygų mugės dieną paskelbta kitų metų tema: organizatoriai į 19-ąją Vilniaus knygų mugę parodų ir kongresų centre „Litexpo“ visus kvies vasario 22-25 d. su tema „Skaitau Lietuvą, skaitau pasaulį“.

Poeto, vertėjo, organizacinio komiteto nario Mariaus Buroko teigimu, tai galimybė pamatyti Lietuvos vietą pasaulyje ir pasaulio indėlį į Lietuvos raidą per šimtą modernios valstybės metų.

„Labai norėjosi paskleisti atvirumo žinią. Kitų metų tema, tai galimybė apmąstyti, kaip pasikeitė Lietuva per šimtmetį. Po šių metų mugės matome, kad liko daugybė neiškalbėtų temų, be to, bus dalykų, kurie aktualizuosis konkrečiai 2018 m. Gal tai bus puiki proga išrinkti Lietuvai aktualiausių tekstų ir autorių korpusą, kurie padės pajausti kaip keitėmės, kuo gyvenome, kokie autoriai, asmenybės ir tekstai labiausiai paveikė Lietuvą per visą šimtą metų“, – pristatydamas kitų mugės temą sakė M. Burokas.

Jei šiais metais mugės organizatoriai kvietė žvilgsnį kreipti į Lietuvą, tai ateinanti mugė bus skirta pamatyti, kiek per spausdintą tekstą, žodį ir kalbą mumyse yra pasaulio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai