Už gruodžio mėnesį neįvykusį Virgilijaus Noreikos koncertą pinigai bus grąžinami nuo sausio 10 dienos

Maestro Virgilijus Noreika, / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-07 22:14
Ne vienam išlavintos ausies ir gurmaniško skonio muzikos gerbėjui teko nusiminti, sužinojus, jog sausio 10 dieną turėjęs vykti maestro Virgilijaus Noreikos DVD pristatymo ir atsisveikinimo su scena koncertas „Ačiū už meilę – V.Noreika“ – atšauktas. Tačiau kaip paaiškėjo situacija šiek tiek painoka ir koncerto data yra tik didelis nesusipratimas.

DVD pristatymo koncertas buvo numatytas 2012 metų gruodžio 17-ąją „Teatro arenoje“, Vilniuje,, bet dėl techninių kliūčių koncertas buvo atšauktas dar tų pačių metų gruodžio 13 dieną. Apie šiuos pokyčius turėjo pranešti bilietus platinusi bendrovė „Tiketa“, tačiau klasikinės muzikos mėgėjus pasiekė kiek kitokia žinia.

„Matyt apie atšauktą koncertą nebuvo pranešta  pakankamai įtikinamai, tad daugelis žmonių įsigiję bilietus tos informacijos laiku negavo. Atšaukę koncertą su UAB „Tiketa“ sutarėme, kad pinigus už neįvykusi 2012 gruodžio 17 koncertą žmonės pradės atsiimti nuo 2013 sausio 10 dienos. Todėl buvo keista, kad UAB ‚Tiketa“ savo portale, renginių sąraše pristatė, kad „naujojo DVD „Ačiū už meilę – Virgilijus Noreika“ pristatymo koncertas, turėjęo įvykti 2013 metų sausio 10 dieną, bet yra atšaukiamas“, – portalui Žmonės.lt rašė maestro V.Noreikos koncerto organizatorius, VšĮ „Didysis alijansas“ vadovas Eugenijus Šaltis.

Jis patikino, kad tokia informacija galėjo sukelti sumaištį ir nesusipratimų laviną. „Reikėjo tik vieno sakinio – 2012 metų gruodžio 17 dienos neįvykusio koncerto pinigų už bilietus gražinimas pradedamas 2013 sausio 10 dieną. Ir viskas būtu buvę gerai“, – pasakojo E.Šaltis ir nuoširdžiai atsiprašė žmonių, patyrusių nemalonias emocijas ir ateityje pažadėjo, rimčiau sekti savo partnerių informaciją.

Tiesa, E.Šaltis pažadėjo ir dar vieną dalyką – maloniai nustebinti per koncertinį turą po Lietuvos miestus „Ačiū už meilę – V.Noreika“ šiek tiek nuskriaustus Kauno miesto klausytojus. „Koncerto Kaune metu Virgilijus Noreika susirgo ir negalėjo pasirodyti scenoje, bet, mieli kauniečiai, sekite reklamą – jums ruošiama staigmena“, – kiek linksmesne gaida pokalbį baigė E.Šaltis.

Trumpai apie vykusį turą „Ačiū už meilę – V.Noreika“ 

2012 metų rugsėjo-gruodžio mėnesiais Lietuvoje įvyko analogo neturintis operinio meno meistrų koncertų turas skirtas Legendinio Lietuvos tenoro Virgilijaus Noreikos atsisveikinimui su didžiąją scena.

Šeši Lietuvos miestai – Alytus, Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys – turėjo unikalią progą pamatyti ir išgirsti Didijį Maestro paskutinį karta dainuojant su dideliu orkestru „Vilnius sinfonietta“, kuriam nuostabiai dirigavo Vytautas Lukočius, Šiaulių kameriniu choru „Polifonija“, vadovaujamam Tomo Ambrozaičio, ir puikiais savo mokiniais jau pripažintais tenorais – Edmundu Seiliumi, Vaidu Vyšniausku ir Merūnu Vitulskiu (vienu metu scenoje maestro talkino per 100 atlikėjų).

Per visus Lietuvos miestuose įvykusius koncertus paklausyti ir išgirsti V.Noreikos ir jį lydėjusių, atėjo per 20000 žmonių. Tokio pasisekimo operos meistrai Lietuvoje tikrai niekada neturėjo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai