Už eismo taisyklių pažeidimus nuteistas Soliaris nepasiduoda: ieško teisybės teisme

Algimantas Minalga-Soliaris / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-22 15:37
Už vairavimą neturint tam teisės ir vengimą pasitikrinti blaivumą pernai spalio mėnesį nuteistas dainininkas Algimantas Minalga-Soliaris vėl varsto teismų duris. Vilniaus apygardos teismas patenkino atlikėjo apeliaciją dėl pirminio teismo nutarimo ir grąžino bylą Vilniaus apylinkės teismui, kad šis ją nagrinėtų iš naujo.

 

Ketvirtadienio popietę Vilniaus apylinkės teisme buvo suplanuotas pirmasis posėdis, kurio metu teisėjas Marijus Kursevičius bylą turėjo pradėti nagrinėti iš pradžių. Tačiau posėdis buvo atidėtas, nes neatvyko vienas iš suinteresuotų asmenų – Audra Endzinaitė, kurią Soliaris pristato kaip savo širdies draugę. 

Pirminis sprendimas – maksimali bauda

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad Soliarį į teismo suolą atvedusi istorija prasidėjo dar vasarą. Jam buvo pateikti kaltinimai, kad rugpjūčio 4-ąją Stepono Batoro gatvėje vairavo automobilį „Alfa Romeo“, nors neturėjo tam teisės. Be to, jis atsisakė pasitikrinti blaivumą ir sukėlė įtarimų pareigūnams, kad yra neblaivus.

Spalį Vilniaus apylinkės teismas atlikėją pripažino kaltu ir paskyrė jam 4800 litų baudą bei konfiskavo automobilį „Alfa Romeo“. Skirdamas administracinę nuobaudą A.Minalgai-Soliariui, teismas lengvinančių aplinkybių nenustatė. Jo atsakomybę sunkino tai, kad pažeidėjas ne kartą baustas administracine tvarka, taip pat ir už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, turi galiojančių nuobaudų. 

A.Minalga-Soliaris pasinaudojo teise apskųsti pirminį teismo sprendimą, Vilniaus apygardos teismas apeliaciją tenkino ir grąžino Vilniaus apylinkės teismui bylą nagrinėti iš naujo.

Neigė kaltę

Žmonės.lt atlikėjas anksčiau pateikė savo įvykių versiją: tikino esąs nekaltas.

„Stovėjau aikštelėje kartu su draugais, kai prie mūsų privažiavo policijos pareigūnai. Jie pasakė, kad mes labai greitai pro juos pravažiavome. Pradžioje manęs nekaltino, bet po to sugalvojo, kad vairavau aš. Į alkotesterį nepūčiau – sakiau, kad neprivalau. Juk nesėdėjau prie vairo... Mano draugai buvo išėję iki parduotuvės, grįžęs vienas jų sakė, kad yra blaivas ir gali vairuoti. Bet policijos pareigūnai sakė, kad tai teisme išsiaiškinsime, kas vairavo. Galbūt aš per daug atsikalbinėjau... Policininkai sakė, kad turbūt nebūčiau „įpūtęs“ daug. Jie padarė prielaidą – gal aš neblaivus. Šį kartą tikrai nevairavau. Kai vairuodavau aš, tai ir prisipažindavau“, – pasakojo A.Minalga-Soliaris. 

Kitaip proceso metu pasakojo prieš dainininką liudijęs policijos pareigūnas. Anot liudytojo, prie sustabdyto automobilio „Alfa Romeo“ vairo sėdėjo pats A.Minalga-Soliaris, nuo jo sklido alkoholio kvapas. Pareigūnas patvirtino, kad dainininkas atsisakė pasitikrinti blaivumą. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai