Už buvusio „Dujotekanos“ vadovo ištekėjusi Anna Mois: „Trejus metus esame neabejingi vienas kitam“

Anna ir Vladimiras Orechovai / Asmeninio albumo ir Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-13 19:52
Skaičiuodami paskutines praėjusių metų dienas vienas kitam vieną svarbiausių gyvenimo „taip“ ištarė skrybėlių dizainerė Anna Mois (32) ir buvęs „Dujotekanos“ vadovas Vladimiras Orechovas (60). Gruodžio 23-iąją Vilniaus Santuokų rūmuose žiedus slapta sumainiusi pora 15min atskleidė daugiau šventės detalių.

Dieną prieš didžiąsias metų šventes vestuvėms pasirinkę sutuoktiniai sako šios datos specialiai neplanavę, jie jau seniau buvo sutarę, kad tuoktuvės vyks metų pabaigoje.

„Jokios skaičių magijos ir specialių progų čia nebuvo. Tiesiog taip sutapo mūsų norai ir galimybės“, – 15min kalbėjo Anna, po vestuvių pasirinkusi vyro pavardę ir tapusi ponia Orechova.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skrybėlių kūrėja Anna Mois ištekėjo už buvusio „Dujotekanos“ vadovo Vladimiro Orechovo

Vestuves jiedu sako surengę tokias, kokių patys norėjo – puotos stalo dekorą ir programą taikė prie Kūčių ir Kalėdų dvasios.

Anna Orechova
Anna Orechova

Pasak Annos, jiedu su Vladimiru pažįstami jau kone 10 metų, iš kurių pastaruosius trejus jiedu puoselėja vienas kitam romantiškus jausmus. „Susipažinome gražioje aplinkoje, pas giminaičius. Susitikdavome renginiuose ar draugų vakarėliuose ir jau daugiau nei 3 metus esame neabejingi vienas kitam“, – pasakojo ji.

Šiandien pora sako esanti be galo laiminga kartu, esą jie šeima jautėsi jau seniai, jau kurį laiką svarstė ir apie vestuves. „Mums jauku, linksma kartu, turime daug bendrų temų – o tai labai svarbu šeimoje. Planuojame ateitį kartu, aptariame darbo temas, pramogas, tvarkome buities reikalus. Esame patenkinti, kad mes – vyras ir žmona“, – kalbėjo Anna.

Anna Orechova
Anna Orechova

Vestuvių dieną jiedu pasirinko nestandartinius aprangos sprendimus – Anna vilkėjo specialiai jai siūtą baltą, perlamutro blizgesiu spindintį odinį kostiumėlį ir savo pačios kurtą skrybėlaitę.

„Pagalvojau, kad toks drabužis tiks nuostabiai šventinei dienai, o kartu ir vėsiam metų laikui. Oda kostiumėliui suteikė solidumo, o man – moteriško pasitikėjimo savimi“, – šypsodamasi sakė ji.

Anna Orechova
Anna Orechova

Tuo tarpu Vladimiras, Annos žodžiais tariant, apie drabužius turėjo tokią nuostatą: „kuo mažiau galvosi, tuo geriau atrodysi“. „Čia gi vyrai...“ – juokėsi nuotaka.

Savo santuoką pora įprasmino klasikiniais vestuviniais žiedais.

„Šiuo metu mūsų šeimoje – harmonija. Vasarą planuojame atšvęsti vestuves dar kartą su visais draugais iš skirtingų šalių. Linkime visiems turėti pilnavertę šeimą, meilės visiems“, – linkėjo ji.

Annos išrinktasis V.Orechovas – turtingas verslininkas, buvęs Seimo narys. 2015-ųjų gegužę atleistas iš bendrovės „Dujotekana“ vadovo pareigų, V.Orechovas 2016 m. pradžioje įkūrė bendrovę „Moderni energija“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai