Už baro stojusi Justė Starinskaitė: „Viskas, keičiu profesiją“

Justė Starinskaitė / Projekto „Žvaigždė už baro“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-29 14:40
Praėjusią naktį Kaune viešėjusi grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė surengė bene ilgiausią solinį pasirodymą savo karjeroje. Tiesa, šįkart atlikėja rankose laikė ne mikrofoną, o kokteilines. Lietuviškos muzikinės scenos gražuolė debiutavo projekte „Žvaigždė už baro“.

„Čia ta dainininkė iš „Saulės kliošo“! Kokia lieknutė“, – tokie pirmieji komentarai ir vertinimai apie vakarykščio vakarėlio šeimininkę sklandė tarp kokteilių baro „Basement by BarBar‘a“ lankytojų.

Po vidurnakčio už baro pasirodžiusi Justė energingai ėmėsi naujų pareigų ir netruko publikai įrodyti, kad lieknas kūno sudėjimas barmeno darbe – ne trūkumas, o privalumas. Baro naujokė noriai mokėsi naujų kokteilių receptų ir čia pat teorines žinias išbandė praktiškai, kiekvieną kokteilį sumaišydama ir jais vaišindama prie baro išsirikiavusius klientus. Lankytojai tokias J. Starinskaitės pastangas įvertino aukščiausiais balais, o greta dirbę kolegos profesionalai pripažino, kad tai viena imliausių debiutančių per visą jau pusmetį besitęsiantį renginių ciklą.

Tuo metu vakaro šeimininkė iki paryčių negalėjo nustygti vietoje ir juokais pareiškė metanti muzikavimą: „Viskas, keičiu profesiją! Man čia tikrai patinka. Nemaniau, kad dirbti už baro taip smagu. Beje, mano vienas pirmųjų koncertų maždaug prieš šešerius metus vyko būtent čia, tuometinėje „BarBar‘oje“, tad labai simboliška, jog aš ir vėl čia, tik šįkart kiek neįprastu amplua. Per tuos metus matyti atsinaujinęs interjeras, bet atmosfera išlikusi tokia pat vežanti.“

Energingą vakaro nuotaiką kūrusi J. Starinskaitė padarė viską, kad publika greitai pamirštų lauke tvyrojusią darganą. Žinoma dainininkė neatsispyrė pagundai skambant šokių muzikos kūriniams atlikti pritariančiojo vokalo partijas.

„Stengiuosi daryti tai, ką, mano galva, privalo daryti visi savo darbą mylintys barmenai. Čia neužtenka vien būti mandagiam ir komunikabiliam. Šis darbas išties nelengvas, nes reikia nuolat spinduliuoti gerą energiją, o tai išties nėra paprasta. Barmenų naktys virsta dienomis, o dienos – naktimis. Aš jų vietoje tas keturias ar penkias dienas per savaitę būčiau visiška ateivė“, – juokėsi J. Starinskaitė ir čia pat pridūrė, kad vis dėlto norėtų dar bent sykį pakartoti praėjusią naktį už baro patirtas linksmybes.

Neoficialiu įžymybių turnyru tapęs projektas „Žvaigždė už baro“ siekia išsiaiškinti, kuri Lietuvos pramogų verslo garsenybė turi daugiausiai gabumų dirbant kokteilių bare. Nuo pernai rugsėjo ketvirtadienio vakarais savo jėgas čia išbandė jau bemaž dvi dešimtys muzikos, teatro, humoro, šokio ir kitų sričių atstovų. Vasarai artėjant, renginių ciklo organizatoriai įvertins dalyvių pasiekimus ir nugalėtoją apdovanos atostogų kelione į kurortą užsienyje.

Prieš savaitę projekte pasirodė seksualumu spinduliavusi Jolanta Leonavičiūtė. Jos diriguoto vakaro akimirkos užfiksuotos vaizdo siužete:

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai