Už baro stojęs Andrius Butkus pasijuto tikru vakarėlio šeimininku

Andrius Butkus / Projekto nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Audringi muzikos ritmai, ore tvyranti gera energija, naktiniam šėlsmui atsidavusi publika ir linksmybės iki paryčių, kurioms diriguoja profesionalus šokėjas. Tokiomis nuotaikomis praėjusią naktį Kaune alsavo kokteilių klubas „Basement“. Jo šeimininku vienai nakčiai tapo choreografas Andrius Butkus.

Projekte „Žvaigždė už baro“ jėgas išmėginęs vienas geriausių Lietuvos šokėjų ir daugkartinis pasaulio bei Europos čempionas prieš pasirodymą viename populiariausių Kauno klubų stengėsi sutramdyti jaudulį save vadindamas naujoku be patirties. Iki šiol kokteilius jis gaminęs vos kelis kartus namuose, kai sulaukdavo gausesnio būrio svečių.

Vis dėlto pirmasis bandymas dirbant už tikro baro pranoko ne tik paties Andriaus, bet ir publikos lūkesčius. Lankytojai šiltai sutiko po vidurnakčio salėje pasirodžiusį naująjį barmeną ir vienas po kito ėmė ragauti jo gamintus firminius kokteilius. Tuo metu koketiškai nusiteikusios merginos netruko įsidrąsinti su savo prašymais drauge įsiamžinti asmenukėse.

Andrius Butkus / Projekto nuotr.

Įsijautęs į barmeno rolę televizijos projektų vedėjas ir grupės „Džentelmenai“ atlikėjas stengėsi nė akimirkai nenuleisti rankų. Plojimus pagal skambančios muzikos taktą greitai papildė ir meistriški šokio žingsneliai bei sukiniai. Regis, A.Butkus pamiršo visus išvakarėse kamavusius nuogąstavimus, esą šokti už baro rizikinga, mat aplink yra daug dūžtančių daiktų.

„Prisipažinsiu, kad nesu dažnas kokteilių barų lankytojas. Po maždaug pusantrų metų pertraukos praėjusį savaitgalį buvau užsukęs į vieną jų Vilniuje. Tąkart pabuvau kaip lankytojas, o čia turiu džiaugsmo padirbėti barmenu. Visai įdomu! Mano pagrindinis noras išsipildė – tvyro išties puiki nuotaika, – vakarėliui įsibėgėjus kalbėjo jame šeimininkavęs A.Butkus. – Barmenas privalo būti linksmas, visą publiką užvedantis žmogus. Panašiai, kaip didžėjus, tik stovi jis ne prie pulto, bet greta lentynų su gėrimais. Kaip tik toks ir stengiuosi būti šįvakar.“

Iki paryčių su publika emocingai bendravęs šokėjas greitai perprato daugumą kokteilių receptų. Per savo pasirodymą A.Butkus jų iš viso pagamino daugiau kaip septyniasdešimt. Naujokui į pagalbą stojo ir greta dirbę profesionalūs baro virtuozai. Pastarieji su choreografijos meistru dalijosi gėrimų maišymo paslaptimis, o šis atsilygino mokydamas barmenus naujų šokio judesių.

Panašu, kad A.Butkus buvo teisus barmeno profesiją lygindamas su didžėjaus darbu. Po savaitės projekte „Žvaigždė už baro“ estafetę perims kita garsi pramogų pasaulio atstovė – radijo laidų vedėja Simona Bandita.

Vakarėlių lankytojams gerai pažįstama mergina šįkart publiką užvedinės sau kiek neįprastu būdu, muzikos grotuvus bei pultą iškeitusi į kokteilines.

Andrius Butkus išbandė barmeno darbą (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau