Už Alos Pugačiovos dovanotus 20 tūkst. eurų Monika Linkytė nepirks nei batų, nei suknelių

Monika Linkytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-30 16:00
Tarptautiniame festivalyje „Novaja Volna“ laimėtus 20 tūkst. eurų dainininkė Monika Linkytė žada „investuoti į save“ – pinigus išleis „muzikiniais tikslais“.

Sekmadienio baigiamajame tarptautinio festivalio Jūrmaloje „Novaja Volna“ koncerte M.Linkytė užėmė ketvirtą vietą ir sulaukė ypatingos staigmenos. Rusų estrados žvaigždė Ala Pugačiova jai skyrė savo vardo prizą ir 20 tūkst. eurų premiją. 

M.Linkytė neslepia džiaugsmo: gauti apdovanojimą ir premiją iš A.Pugačiovos rankų jai – didis įvertinimas. Dainininkė dar nežino, kur tiksliai išleis laimėtus pinigus, tačiau neabejoja: jie bus skirti „investicijai į save“. 

„Net nespėjau pagalvoti, kur tiksliai išleisiu laimėtus pinigus, tačiau vienareikšmiškai – muzikai. Manau, kad investuoti į save yra naudinga – galop tai atsiperka dvigubai. Todėl žinau, kad laimėti pinigai bus išnaudoti muzikiniais tikslais – tikrai ne sukneles ir batus pirksiu“, – Žmonės.lt sakė M.Linkytė. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ką konkrečiai nuveikti su įspūdinga pinigų suma M.Linkytė tikina spręsianti drauge su visa savo komanda. Tik abejoja, ar viešai pasakos, ką nusprendė: „Apie pinigus, kaip ir apie savo asmeninius santykius, nereikia skelbti viešai. Geriau kalbėti apie pasiektus rezultatus. Gal kai pasieksiu norimą rezultatą kada ir pridursiu „beje, visa tai – už tuos laimėtus pinigus“, tačiau ne dabar.“

Ką veikti su laimėtais pinigais M.Linkytei pataria vadybininkas Martynas Tyla? „Nėra čia ką ir patarinėti – ir taip aišku, kad reikia investuoti į save. Niekas nesiruošia kažko pirkinėti. Gal tie pinigai bus, pavyzdžiui, įrašams“, – svarsto jis ir antrina Monikai: nėra reikalo pasakoti apie išlaidas, nes „daug kas ir taip sprogsta iš pavydo“. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt