Už 29,5 mln. dolerių parduodama buvusi Willo Smitho atostogų vila Havajuose

Parduodama buvusi Willo Smitho atostogų vila Havajuose / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-21 19:30
Parduodama buvusi Holivudo žvaigždės Willo Smitho atostogų vila Havajuose, kuri taip pat priklausė ir rusų oligarchui Dmitrijui Rybolovlevui, išgyvenusiam brangiausias skyrybas pasaulyje.

Garsus aktorius vilą Havajuose įsigijo 2009-aisiais už 13,5 mln. JAV dolerių. Ši vila buvo slapta Willo Smitho atostogų vietelė – čia jis atvykdavo pasislėpti nuo dėmesio kartu su žmona Jada Pinkett Smith ir vaikais Jadenu, Willow bei Trey. 

2011-aisiais Willas Smithas už 20 mln. JAV dolerių pardavė šią vilą Rusijos oligarchui Dmitrijui Rybolovlevui, turtą jis įregistravo savo dukters vardu.

„Vida Press“/Keani Andrade/Splash nuotr.
„Vida Press“/Keani Andrade/Splash nuotr.

Po kelerių metų Dmitrijus Rybolovlevas išgyveno vienas brangiausių skyrybų pasaulyje – teismas įpareigojo jį sumokėti 4,5 mlrd. JAV dolerių buvusiai sutuoktinei Elenai. Teismui ji bandė įrodyti, kad vilą Havajuose dukters vardu Dmitrijus pirko norėdamas apsaugoti dalį savo turto (tuo metu jau vyko skyrybų procesas), kad mažiau reikėtų atseikėti sutuoktinei. To Elenai Rybolovlevai įrodyti nepavyko ir galiausiai vila vėl pasiekė rinką.

Buvusioje Willo Smitho viloje yra sporto salė, baseinas su šalia esančia sūkurine vonia, lauko dušas, taip pat išpuoselėtas sodas, kuriame gausu avokadų, greipfrutų, apelsinų, bananų ir kitų vaisių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai