Ustin&Ieva duetas savo vaizdo įrašais drebina internetą: „Projekto laimėjimas nėra mūsų viršūnė“

Ustin&Ieva/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-14 15:03
Vos prieš mėnesį LNK projekte „Šokio Revoliucija“ nugalėtojais tapusios pramoginių šokių žvaigždės Ustin&Ieva ant laurų neužmigo. Duetas įsitikinęs, pergalė projekte – tai tik naujo jų karjeros etapo pradžia.

Dar vakar šokėjų duetas į savo „Youtube“ kanalą įkėlė jausmingą savo sukurtą šokį, pagal naujausią Billie Eilish dainą „Everything I Wanted“. Vos išgirdę kūrinį, šokėjai  nedvejojo, jog ši daina geriausiai atspindės žinutę, kurie jie nori perduoti savo šokiu.

„Šios atlikėjos dainos mums yra labai artimos, jausmingos ir gilios, todėl šokiui labai tinkančios. Vos išgirdę šią dainą iš karto kilo daug idėjų kaip ją galėtume išpildyti – kokią choreografiją sukurti. Muziką savo pasirodymams visada pasirenkame būtent tokią, kurią labiausiai galime išjausti ir kuri yra artima mums. Šio šokio daina yra daug gilesnė nei prieš tai kurtų šokių, čia mes rodome vidinius išgyvenimus ir jausmus“, – apie tūkstančius peržiūrų vos per vieną dieną sulaukusį šokį, sako Ustin ir Ieva.

Tiesa, naujausias vaizdo įrašas išsiskiria ir visiškai kitokiu filmavimo formatu. Pora išduoda, jog būtent pergalės projekte dėka, sulaukė daugybės pasiūlymų ne tik pasirodyti didžiausių renginių scenose bet ir ne vienos galimybės bendradarbiauti kuriant ir parodant visiškai kitokią pramoginių šokių pusę.

„Pergalė atnešė labai daug galimybių.  Atsirado didžiulis žmonių dėmesys ir labai daug pasiūlymų šokti įvairiuose renginiuose ir koncertuose, susilaukėme pasiūlymo tapti vieno žinomiausių sportinio prekės ženklo Lietuvoje ambasadoriais. Viena garsi vaizdo įrašų kompanija pasisiūlė bendradarbiauti, kuriant profesionalius vaizdo įrašus, būtent jie ir nufilmavo naujausią mūsų sukurtą šokį. Turime daug planų ir idėjų kurti šokius, tačiau kol kas nenorime jų išduoti. Galime tik pasakyti, jog kitais metais bus daug projektų, kuriuose mus pamatysite“, – intriguoja šokėjų duetas.

Dar iki Kalėdų, Justinas ir Ieva žada savo gerbėjus nustebinti ir naujai pastatyta choreografija. Ir nors kitų metų savo planų duetas kol kas išduoti nenori, pusę lūpų užsimena,  jog jų vardą linksniuos ne tik Lietuva, bet ir visas pasaulis.

„Nenorime sustoti, atvirkščiai, norime tobulėti ir kurti dar daugiau choreografijų, kurios įkvėptų net ik mus, bet ir kitus. Mes tikime, kad projekto laimėjimas nėra mūsų viršūnė ir norime judėti pirmyn, todėl šokame kiekvieną dieną. Mūsų sekėjų minia ženkliai auga, tad jaučiame atsakomybę jų nenuvilti“, – pažadą duoda pramoginių šokių žvaigždės.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai