Urtė Šilagalytė mamai Jolantai 50-mečio proga pirmą kartą įteikė neįprastą dovaną

Urtė Šilagalytė su mama Jolanta / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Urtė Šilagalytė (23) savo mamą Jolantą Šilagalienę penkiasdešimtojo gimtadienio proga nutarė pasveikinti neįprastai – tikrąją sukaktuvininkės gimimo dieną, balandžio 27-ąją, viešai paskelbė jai skirtą, ką tik parašytą dainą.

Urtė Šilagalytė su mama Jolanta / Asmeninio albumo nuotr.

„Tai kūrinys, rašytas specialiai mamos gimtadieniui. Jame sudėta visa tai, ką noriu mamai pasakyti gražiausio“, – sakė atlikėja. 

Iki šiol Urtė ir jos sesuo Andrė mamą sveikindavo įprastai – vakarą jos praleisdavo SPA, teatre ar restorane. Tačiau ypatingo jubiliejaus proga dukra nutarė įteikti išskirtinę dovaną – dainai žodžius ir muziką rašė pati Urtė. 

„Tai pirmas kūrinys mamai. Tikriausiai pagaliau išdrįsau, nes kurdama šią dainą dar niekada taip nesijaudinau. Visa mano širdis ir mintys yra joje“, – tvirtino U.Šilagalytė. 

Mamą ir save draugėmis iš didžiosios raidės vadinanti dainininkė sako, kad bendrų svarbių prisiminimų jos turi apsčiai – nuo kartu išmoktų gaminti balandėlių iki kelionių ar šokoladinių pyragėlių valgymo.  

„Vaikystėje mama man dainuodavo lopšines, tad šį kartą tikiuosi ją nustebinti savo kūrybos daina – Mamai. Ją myliu labai stipriai. Man ir mano šeimynai ji yra mūsų šiluma ir židinys, kuris visada kūrenasi bei rodo patį geriausią pavyzdį“, – susijaudinusi kalbėjo U.Šilagalytė. 

Urtė Šilagalytė su mama Jolanta / Asmeninio albumo nuotr.
Urtės Šilagalytės ir jos bičiulių viešnagė Madeiros saloje (43 nuotr.)
+37
Skaitykite daugiau