Unikaliu stiliumi vakarėliuose išsiskirianti Monika Račiūnaitė: „Senus drabužius prikeliu antram gyvenimui“

Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-10 18:03
Modelis Monika Račiūnaitė – dažna vakarėlių viešnia. Kartu su vyru dizaineriu Aleksandru Pogrebnojumi atvykusi į renginį ji dažnai patraukia smalsuolių žvilgsnius – išskirtinis M.Račiūnaitės stilius tapo tarsi jos vizitine kortele.

Savaitės pabaigoje M.Račiūnaitė dalyvavo keliuose renginiuose ir abiejuose sulaukė daug dėmesio dėl savo aprangos. Ketvirtadienį mergina kartu su vyru gerai leido laiką viename sostinės viešbučių kiemelių vykusioje „Martini Racing“ šventėje, kuriai dailiai pasipuošė: marga spalvota suknele virš kelių, papuošta balta, akį traukiančia apykakle ir rankogaliais. Prie jos priderino juodus lygiapadžius batelius ir juodą išskirtinę rankinę.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Penktadienio vakarą pora dalyvavo vieno sostinės restorano vasaros sezono atidarymo vakarėlyje, kuriame ir vėl M.Račiūnaitė patraukė svečių žvilgsnius – mergina buvo pasipuošusi ryškiai geltonos spalvos kombinezonu,  o liauną liemenį išryškinusi plonyčiu dirželiu. Prie drabužio priderino lakuotus juodus batus ir dailią rankinę.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta, kaip jai pavyksta kiekvienąkart atrodyti originaliai ir išlaikyti išskirtinį stilių, M.Račiūnaitė teigė, kad tam tikrai nebūtina turėti brangių drabužių ar kasdien lankytis parduotuvėse ir nuolat atnaujinti garderobą. Anot merginos, kartais tiesiog užtenka „pasikuisti“ spintoje ir antram gyvenimui prikelti jau turimus drabužius.

„Abiejų įvaizdžių stilių sugalvojau pati. Turiu daug drabužių, kuriuos kažkada parsivežiau iš užsienio, dauguma jų buvo jau seniai nedėvėti, todėl po kelių metų juos vėl peržiūrėjusi atrandu vis kažką naujo. Jie tarsi atgyja naujam gyvenimui“, – portalui Žmonės.lt sakė Monika.

Modelis atviravo, kad kurį laiką primirštiems drabužiams naujų spalvų suteikia aksesuarai bei kiti moteriški akcentai, kurie sukuria naują išskirtinį įvaizdį.

„Priderinu papuošalus, aksesuarus, makiažą ir viską užbaigiu kvepalais. Puošimasis – tai kūrybinis momentas, kuris man suteikia daug gerų emocijų“, – šypsojosi Monika.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai