Unikalaus projekto „Follow Me“ autorius Muradas Osmannas su savo mūza patraukė į Aziją

„Follow Me“ projektas / Murado Osmanno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau ketverius metus iš Rusijos kilęs fotografas Muradas Osmannas žavi pasaulį savo unikaliu projektu „Follow Me“, kuriame jis įamžina savo ir mylimosios Natalios Zakharovos klajones po pasaulį. Šįkart porelė patraukė į Aziją ir nuotraukų albumą atnaujino įspūdingomis nuotraukomis iš šio spalvingo krašto.

Praėjusią vasarą susižadėję Muradas Osmannas ir Natalia Zakharova keliaudami po Indiją sulaukė pagalbos iš šioje šalyje leidžiamo žurnalo „Harper's Bazaar Bride“.

Žurnalo stilistai pasirūpino, kad Natalia Zakharova savo mylimojo nuotraukose atrodytų dar įspūdingiau – ji buvo papuošta tradiciniais indų drabužiais bei vietinių dizainerių kūriniais. 

Indijoje Muradas Osmannas savo mūzą nufotografavo Tadžmahalo, Vėjų rūmų (Hawa Mahal), Džaipuro, Delio, Udaipuro, Varanasio fone.

Naujausios projekto „Follow Me“ nuotraukos – iš klajonių po Aziją (7 nuotr.)
+1

Projektą „Follow Me“ socialiniame tinkle „Instagram“ sekantys gerbėjai, kurių yra jau 2,4 mln., šiuo metu gali pasigrožėti ir keliomis naujausiomis nuotraukomis iš Kinijos.

Muradas Osmannas su Nataly Zacharova / „Instagram“ nuotr.

Muradas Osmannas portalui Žmonės.lt yra pasakojęs, kad pirmąją „Follow Me“ projekto nuotrauką jis padarė 2011-aisiais su mylimąja viešėdamas Barselonoje. Natalia labai norėjo jam parodyti vieną senamiesčio vietą, tačiau Muradas vis nenustojo fotografavęs visko aplinkui, tad ji griebė jį už rankos norėdama atitraukti jį nuo kameros ir pradėjo tempti paskui save.

„Kaip suprantate, tai nesustabdė manęs – štai taip buvo nufotografuota pirmoji nuotrauka. Po jos mūsų gyvenimas pasikeitė“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Muradas Osmannas.

Fotografo Murado Osmanno projektas „Follow me“ (66 nuotr.)
+60

Skaitykite daugiau