UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“: Justės Arlauskaitės-Jazzu gyvenimo kelionė ir ašaros

Misija Malavyje Jazzu ir Donatas Montvydas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-09 13:17
Spalio 14 dieną, šeštadienį, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ – išskirtiniai scenos divos Justės Arlauskaitės-Jazzu, dainininko Donatas Montvydo, kunigo Ričardo Doveikos ir UNICEF Geros valios ambasadorės, aktorės Virginijos Kochanskytės įspūdžiai iš UNICEF misijos Malavyje. Gerumo vakaro, kurį tradiciškai globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, šeimininkai – žavingoji Giedrė Rusytė ir elegantiškasis Vytautas Rumšas.

UNICEF šou metu bus pristatytos dalyvių gyvenimus pakeitusios ir dar niekur nerodytos istorijos iš neseniai vykusios Unicef misijos į vieną skurdžiausių pasaulio valstybių pietryčių Afrikoje – Malavį. Paramos vakaro metu pirmą kartą su Unicef vykusi J. Arlauskaitė-Jazzu atskleis, kodėl misija Malavyje jai tapo esmine gyvenimo kelione, kurios atlikėja tikina nepamiršianti iki paskutinio atodūsio. Dainininkas D. Montvydas ragins Lietuvos žmones susivienyti dėl vaikų, pamiršus savo egoistiškumą. „Galvoti tik apie save ir negalvoti apie kitą žmogų, galvoti tik apie savo vaiką ir ne apie kitą vaiką, galvoti tik apie savo šalį ir negalvoti apie pasaulį – visa tai egoistiška. Ir tai reikia keisti“, – įsitikinęs D. Montvydas.

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ suburs žinomus aktorius, dainininkus, vedėjus. Renginio vairą savo rankose laikys elegantiškasis Vytautas Rumšas ir specialiai renginiui iš Paryžiaus atskrendanti žavioji Giedrė Rusytė. Geras emocijas dovanos „Legendinės legendos“ – Džilda ir Orestas Vaigauskai, kuriuos įkūnija aktoriai Ineta Stasiulytė ir Aistis Mickevičius. Užburiančius pasirodymus ruošia visų mylimi Donatas Montvydas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Monika Liu, Mango, Monikos Pundziūtės ir Vaido Baumilos duetas bei daugelis kitų. Be to, pirmieji turėsite galimybę išgirsti naują Erikos Jennings kūrinį „Truth“.

Ir visa tai tik tam, kad nuoširdžiai ir su viltimi ištartume: „Už kiekvieną vaiką“. Unicef misijos dalimi gali tapti kiekvienas. Tapkite nuolatiniu Unicef rėmėju – siųskite SMS numeriu 1469 įrašę žodį VAIKAMS. Tik 10 centų per dieną (3 eurai/mėn) gali išgelbėti vaiko gyvybę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai